Giaquinta

  Taliansko, Sicília, Marina di Modica

Giaquinta

    Taliansko, Sicília, Marina di Modica
Pôvodná cena
47 EUR/os

Cena od
44 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 229
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

3-pokojový dům 110 m2, v přízemí. Jednoduše a účelně zařízeno: velký vstupní hala/předsíň 12 m2. 1x dvoulůžkový pokoj s TV se satelitním vysíláním a větrákem. 1x dvoulůžkový pokoj s větrákem. 1x pokoj s 2x lůžkem a větrákem. Obytná kuchyně 20 m2 (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mraznička) s jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Terasa 10 m2, krytá, zahradní sezení 15 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Částečný výhled do dalekého okolí na moře. K dispozici: pračka, žehlička, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo. Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Rodinný dům 'Giaquinta'. Localita Maganuco 4 km od centra Marina di Modica, 20 km od centra Modica, klidná, slunná poloha, 300 m od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 200 m2 (oplocený) s stromy. Venkovní sprcha, parkovací místo na pozemku. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, železniční stanice 'Sampieri' 4 km, písečná pláž 'Maganuco' 500 m, skalnatá pláž 'Regilione' 300 m. Zajímavosti v okolí: Scicli 18 km, Ragusa 34 km, Portopalo di Capo Passero 42 km, Avola 43 km, Siracusa 70 km, Catania 125 km. Upozornění: auto doporučeno.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Poplatek z pobytu - 1.5 EUR za osobu/den
  • Pes (povolen max. 1) - 5.0 EUR za den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Sicília
  • Miesto podľa CK: Marina di Modica

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 229
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Giaquinta
    Taliansko, Sicília, Marina di Modica

Pôvodná cena
47 EUR/os

Cena od
44 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 229

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
263,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €