GLACIER HOTEL GRAWAND

  Taliansko, Južné Tirolsko, Ortler Skiarena, Trentino - Alto Adige, Maso Corto / Kurzras, Val Senales / Schnalstal

GLACIER HOTEL GRAWAND

    Taliansko, Južné Tirolsko, Ortler Skiarena, Trentino - Alto Adige, Maso Corto / Kurzras, Val Senales / Schnalstal
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

najvyššie položený hotel v Európe (3 212 m.n.m.) je obklopený majestátnymi vrcholmi hôr - ranný východ slnka alebo večerné stmievanie je nezabudnuteľným zážitkom. Vzhľadom k vysokej nadmorskej výške, obmedzenými možnosťami zábavy, náročnejšími zjazdovkami je hotel, určený predovšetkým dospelým hosťom, ktorí ocenia výnimočnosť vysokohorskej polohy s jedinečnou panorámou.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek SPR+WC, fén (na vyžiadanie), TV, trezor, Wi-fi (za poplatok. Výhľad na Maso Corto alebo na ľadovec.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere servírované, 4 chodové menu, šalátový bufet. Možnosť zakúpenia obeda v samoobslužnej reštaurácií.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, Wi-fi (v hale), malá posilovňa, biliárd, stolný tenis, úschovňa lyží, slnečná terasa s ležadlami. Wellness: sauna, turecké kúpele, infračervená kabína.

Parkování

vyhradené miesto v garáži pri spodnej stanici kabínovej lanovky. Pre vstup je nutné mať zakúpený skipas, bez toho sa do garáže nedostanete.

Vzdialenosť od centra

2,5 km Maso Corto - dostupné iba kabínovou lanovkou (9:00-16:00).

Zviera

povolené malé, stredné na vyžiadanie, za 5 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: priamo pri zjazdovke. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 2,5 km. Vzdialenosť od skibusu: nie je k dispozícií. Lyžiarske školy: 2,5 km Maso Corto. Požičovňa lyží: 2,5 km. Úschovňa lyží: v hoteli.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Trentino - Alto Adige
  • Miesto podľa CK: Maso Corto

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 335 939
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

GLACIER HOTEL GRAWAND
    Taliansko, Južné Tirolsko, Ortler Skiarena, Trentino - Alto Adige, Maso Corto / Kurzras, Val Senales / Schnalstal

Cena
337 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 335 939

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
337,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €