Glockner

  Rakúsko, Grossglockner / Heiligenblut, Korutánsko, Heiligenblut

Glockner

    Rakúsko, Grossglockner / Heiligenblut, Korutánsko, Heiligenblut
Číslo zájazdu: 1 251 736
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Top 49', 3-pokojový apartmán 67 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna 24 m2 s 1x pohovkou pro 2 osoby a TV se satelitním vysíláním. Vstup na lodžii. Zkosený 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. Kuchyně (3-plotýnkový vařič, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna s vanou a WC. Elektrické topení. Velký balkon. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory. Rezervované parkovací místo u domu u domu. Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Heiligenblut: Apartmánový dům 'Glockner', 4-podlažní. Na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu, 600 m od sjezdovek. V domě: výtah, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 450 m, restaurace 500 m, pekárna 450 m, krytý bazén 200 m. Golfové hřiště (36 jamek) 44 km, tenis 1 km, horská železnice, lyžařský vlek, lyžařské centrum 600 m, lyžařská škola 500 m, kluziště 1 km. Lyžařská střediska: Heiligenblut. Turistické oblasti: Hohe Tauern Grossglockner. Upozornění: V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Objekt č. AT9844.10. Se nachází na stejném pozemku. Pozor: Výtah jezdí až z 1. patra. Schránka na klíč je umístěna ve společné garáži, volně přístupné přes posuvná vrata. Parkovací místo zahrnuté v ceně nájmu se však nachází venku mimo garáž.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Náklady na energii
  • Závěrečný úklid
  • Parkování

Základná cena nezahŕňa

  • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 6.0 EUR za osobu
  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Poplatek z pobytu - 2.25 EUR za osobu/den
  • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 1.3 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Korutánsko
  • Miesto podľa CK: Heiligenblut

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 736
dnes zatvorené

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Glockner
    Rakúsko, Grossglockner / Heiligenblut, Korutánsko, Heiligenblut

Cena od
46 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 736

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
271,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €