Gondar Studio

  Taliansko, Sicília, Aci Trezza

Gondar Studio

    Taliansko, Sicília, Aci Trezza
Pôvodná cena
126 EUR/os

Cena od
118 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 197
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

1-pokojový apartmán 40 m2 v 2. patře. Jednoduše a účelně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lůžkem (140 cm), TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka), klimatizací, větrákem a horkovzdušným topením. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, malá trouba, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Klimatizace, horkovzdušné topení (extra), bojler (50 l). Terasa 10 m2, krytá. Balkonový nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo (extra, kryté). Upozornění: bez výtahu.

Popis

Jednoduše zařízený apartmánový dům 'Gondar Studio'. V osadě Aci Trezza 1.5 km od centra Aci Castello, slunná poloha, 80 m od pláže. Garáž (extra), veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 50 m, skalnatá pláž 'Spiaggia dei Ciclopi' 80 m. Zajímavosti v okolí: Acireale 6 km, Catania 11 km, Punto Partenze Escursioni per l'Etna 35 km, Siracusa 85 km, Noto 105 km, Milazzo porto traghetti per Isole Eolie 125 km. Upozornění: auto doporučeno, bez výtahu.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Náklady na energii
  • Topení
  • Závěrečný úklid

Základná cena nezahŕňa

  • Klimatizace - 5.0 EUR za den
  • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR paušál
  • Garáž 1x - 5.0 EUR
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR za osobu

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Sicília
  • Miesto podľa CK: Aci Trezza

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 197
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Gondar Studio
    Taliansko, Sicília, Aci Trezza

Pôvodná cena
126 EUR/os

Cena od
118 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 197

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
235,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €