Gradonna Mountain Resort (KAX101)

  Rakúsko, Tirolsko, Kals am Grossglockner

Gradonna Mountain Resort (KAX101)

    Rakúsko, Tirolsko, Kals am Grossglockner
Pôvodná cena
450 EUR/os

Cena od
421 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 619
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Gradonna Mountain Resort (KAX101)', 4-pokojový dům 120 m2. Moderně a vkusně zařízeno: obývací pokoj s TV se satelitním vysíláním, rádiem a kamny na dřevo. Vstup na balkon, na terasu. 3x pokoj, každý pokoj s 1x dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba) s jídelním stolem. 2x koupelna se sprchou, 2x oddělené WC. Podlahové topení. Balkon nebo terasa. Balkonový nábytek. Panoramatický výhled. K dispozici: pračka, sušička, sauna, trezor, vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo (kryté, 2 auta). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 2 psi povoleni.

Popis

Chata, ideální pro pobyt s dětmi. 'Gradonna Mountain Resort', 1'450 m n.m.. 41 domů v komplexu. 4 km od centra Kals, 36 km od centra Lienz, 91 km od centra Kitzbühel, ve svahu, 10 m od sjezdovek. Společné: pozemek s rostlinami a stromy, louka k odpočinku, bazén, vnitřní bazén, ledvinový tvar, vyhřívaný (700 m2, 15.06.-31.10.). Přírodní rybník / nádrž s možností plavání. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna (extra), tělocvična, masáže (extra), parní lázeň (extra). Infrasauna, nákupní možnosti, sušák lyžařských bot. Snídaně a polopenze na možná (extra). Obchod 4 km. Horská železnice 1 km, lyžařský vlek 1 km, lyžařské sjezdovky 1 km. Upozornění: animace. Hlídání dětí (v ceně). Za dobrých sněhových podmínek je dům dostupný na lyžích.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Change of bed linen and towels every 7 days
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti - 250.0 EUR paušál
 • Pes (povoleni max. 2) - 25.0 EUR za den
 • Lázně - 110.0 EUR za týden
 • Lázně - 150.0 EUR
 • Lázně - 280.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Tirolsko
 • Miesto podľa CK: Kals am Grossglockner

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 619
dnes zatvorené

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Gradonna Mountain Resort (KAX101)
    Rakúsko, Tirolsko, Kals am Grossglockner

Pôvodná cena
450 EUR/os

Cena od
421 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 619

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
2 525,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €