Grand Sarriod

  Taliansko, Valle d'Aosta, St Nicolas

Grand Sarriod

    Taliansko, Valle d'Aosta, St Nicolas
Pôvodná cena
43 EUR/os

Cena od
41 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 371
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 65 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžkem, 1x pohovkou pro 2 osoby, digitální TV, rádiem, CD přehrávačem a hi-fi systémem. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. Kuchyňský kout (1-plotýnkový vařič, 3-plotýnkový plynový vařič, toustovač/topinkovač, mikrovlnná trouba, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Topení. Panoramatický výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Maximálně 2 malí psi povoleni. V pokoji s lůžky nad sebou je malé okno ve výšce 190 cm, které směřuje do pokoje s dvoulůžkem. Sprcha nemá okno, jen ventilátor.

Popis

Pěkný rodinný dům 'Grand Sarriod', 1'470 m n.m.. V osadě Grand Sarriod, 4 km od centra St Nicolas, 21 km od centra Aosta, klidná, slunná poloha. V domě: pračka (společné), vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. V zimě nutné sněhové řetězy. Veřejné parkoviště na ulici. Restaurace 100 m. Zajímavosti v okolí: Courmayeur Mont Blanc 33 km. Lyžařská střediska: ovovia Aosta-Pila 20 km. Upozornění: auto doporučeno. Dálnice 10 km od domu. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Rekreační dům se nachází v typické vesnici ve výšce 1470 m n.m. v oblasti, která nabízí různé sportovní aktivity: osvětlená běžkařská dráha 4 km, rafting, tenis, jízda na horských kolech. Sjezdovky cca 4 km, back country, kitesnow, catriding.>Všem bytům je k dispozici společná pračka.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Topení
  • Závěrečný úklid

Základná cena nezahŕňa

  • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR za osobu
  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Malý pes - 7.0 EUR za den
  • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 5.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Valle d'Aosta
  • Miesto podľa CK: St Nicolas

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 371
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Grand Sarriod
    Taliansko, Valle d'Aosta, St Nicolas

Pôvodná cena
43 EUR/os

Cena od
41 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 371

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
241,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €