Green Life SKI & Spa Resort

  Bulharsko, pohorie Pirin, Bansko

Green Life SKI & Spa Resort

    Bulharsko, pohorie Pirin, Bansko
Číslo zájazdu: 1 446 582
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Moderný hotel Green Life Ski & Spa sa nachádza na malebnom mieste na úpäti pohoria Pirin v Bansku, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie zimné strediska v Bulharsku. Nachádza sa len pár metrov od kabínkovej lanovky, kam sa môžete pohodlne zviesť kyvadlovou dopravou priamo od hotela a začať svoju vysnívanú lyžovačku na tých najlepších svahoch. Plne vybavené moderné Spa centrum ponúka svojim hosťom zaslúžený oddych a relaxačný zážitok po náročnom dni. V blízkosti hotela nájdete mnoho supermarketov a reštaurácií, kde si môžete vychutnať autentickú bulharskú ako aj medzinárodnú kuchyňu. Stredisko láka aj množstvom atrakcií a úchvatnými typickými miestnymi uličkami, ktoré musíte vidieť.

Vybavenie

vstupná hala s nonstop recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, a la carte reštaurácia, WiFi pripojenie na internet, bezplatná kyvadlová doprava z hotela na stanicu vleku a späť, dobrodružný park, wellness centrum, vnútorný vyhrievaný bazén, aroma-bylinková sauna, fínska sauna, parný kúpeľ, tepidárium, množstvo procedúr, konferenčná miestnosť, trezor, úschovňa batožiny, výťah, úschovňa lyží, parkovisko, posilňovňa, detský kútik. Za poplatok: biliard, stolný tenis.

Ubytovanie

štandardné dvojlôžkové izby superior, WiFi pripojenie na internet, telefón, televízor, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC, susič na vlasy, uteráky, župany, papuče, bezplatné toaletné potreby, sušič na vlasy, minibar, balkón alebo terasa. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie. K dispozícii sú aj štúdia, s maximálnym obsadením pre 3 osoby a apartmány s maximálnou kapacitou 4-6 osôb.

Stravovanie

RAŇAJKY

Oficiálna kategória

****

Naše hodnotenie

****: Obľúbený hotel Green Life Ski & Spa Vás očarí nie len štýlovým ubytovaním v komfortných izbách či výborným servisom služieb, ale aj nádhernou okolitou prírodou a úchvatnými výhľadmi na pohorie Pirin. Nabite sa úplnou relaxáciou v kvalitnom hotelovom spa centre a lyžiarskými zážitkami na vychýrených zjazdovkách v Bansku. Na svoje si prídu naozaj všetci a z Vašej zimnej dovolenky budete odchádzať plný nezabudnuteľných a vzrušujúcich spomienok. Hotel odporúčame všetkým vekovým kategóriam, ako aj rodinám s deťmi.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Solvex, IČ: 35809728. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: pohorie Pirin
  • Miesto podľa CK: Bansko

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 446 582
Dnes 8–14.30 h

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

Green Life SKI & Spa Resort
    Bulharsko, pohorie Pirin, Bansko

Pôvodná cena
1 218 EUR/os

Cena
818 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 446 582

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
818,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
22,00 €