GRENADA

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

GRENADA

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel sa nachádza v kľudnej časti populárneho letoviska Slnečné pobrežie len 100 m od krásne piesočnaté pláže. V blízkosti hotela je mnoho reštaurácií, barov, obchodov a tiež vodný park. Do centra historického mesta Nessebar (1,5 km) je možné dôjsť príjemnou prechádzkou alebo využiť miestny turistický vláčik. Letisko Burgas je vzdialené 30 km od hotela.

Vybavení

K dispozícii priestranná vstupná hala s 24 hodinovou recepciou (možnosť prenájmu trezorov či úschovy batožiny) a zmenárňou, bankomat, výťahy, lobby bar, hlavná reštaurácia s terasou, pizzeria, a la carte reštaurácia, snack bar pri bazéne, obchod so suvenírmi, mini market, konferenčná miestnosť, spoločenská miestnosť s TV, internetový kútik (za poplatok), práčovňa, čistiareň, strážené parkovisko (za poplatok), klub zdravia, kaderníctvo, bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo), slnečná terasa a pool bar.

Pokoje

Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením sprchovací kút, WC, fén, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, minibarom či chladničkou, balkónom alebo terasou. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie.

Pláž

Krásna dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Hosťom sú k dispozícii lehátka, slnečníky, matrace a osušky (za poplatok).

Sport

Stolný tenis, šípky, biliard. Ponuka motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie) sa nachádza len 100 m od hotela.

Děti

Ihrisko, minigolf či vodný park so šmykľavkami a tobogánmi, detský bazén, animačné programy

Základná cena zahŕňa

 • Leteckú prepravu
 • transfery v mieste pobytu
 • ubytovanie
 • vybrané stravovanie
 • služby slovensky hovoriaceho delegáta
 • zákonné poistenie CK proti úpadku.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fantasy Travel, IČ: 51168715. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Nesebar
 • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 257 698
Dnes 8–16 h

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

GRENADA
    Bulharsko, Slnečné pobrežie

Cena
490 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 257 698

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
490,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
53,00 €