Termín:
21. 10. – 21. 10. 2018
Počet dní:
1 (ne – ne)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusom
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Úvod

1-dňový zájazd.

Doprava

Autokar.

Poznámka

V termíne 15.9. sa program mení nasledovne - po autokarovej prehliadke mesta sa presunieme na námestie sv. Štefana na Sladké dni, teda festival čokolády. Prezentujú sa tu najvýznamnejšie cukrárske dielne a samozrejmosťou sú ochutnávky a možnosť nákupov sladkostí.

Program 1. deň

Odchod z Bratislavy v ranných hodinách. Príchod do Budapešti, autokarová prehliadka najdôležitejších pamiatok. Prvý sladký zážitok nás čaká v múzeu marcipánu, kde sa vyrába ten najkvalitnejší marcipán, ktorý môžeme ochutnať aj zakúpiť. Presunieme sa do Prvého štrúdľového domu, kde nám personál predvedie, ako sa vyrábajú tradičné štrúdle a následne nevynecháme ani ochutnávku. Ďalej sa presunieme do 'domova' svetoznámeho Unicumu a iných maďarských destilátov, prehliadka a ochutnávka. Pred odchodom domov nás čaká ešte nádherný výhľad z Citadely na mesto. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách. 

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu CK.

Základná cena nezahŕňa

Vstupy, cestovné poistenie.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Satur Travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Podľa popisu
  • Miesto podľa CK: Budapešť
Informácie o zľavách

Gurmánska Budapešť

Číslo zájazdu: 557895
Maďarsko, Budapešť a okolie, Maďarské termály, Budapešť