Hegglistrasse 9

  Švajčiarsko, Engelberg, Nidwalden, Švajčiarske jazerá, Ennetbürgen, Luzernské jazero

Hegglistrasse 9

    Švajčiarsko, Engelberg, Nidwalden, Švajčiarske jazerá, Ennetbürgen, Luzernské jazero
Číslo zájazdu: 1 251 951
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

4-pokojový apartmán 120 m2 na 2 podlažích. Částečně renovováno v roce 2012, komfortně a pěkně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním koutem kabelovou TV, s plochou obrazovkou a hi-fi systémem. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžkem, koupelnou s vanou, sprchou a WC a dvojumyvadlem. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar, gril na raclette, fondue set (na sýrové fondue)) s barem. Oddělené WC. Ve spodním patře: salonek s kabelovou TV (plochá obrazovka), hi-fi systémem. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2-plotýnková sklokeramická varná deska, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Koupelna se sprchou a WC. 2x velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka, zimní zahrada. Nádherný panoramatický výhled na jezero, na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Upozornění: K dispozici jsou 2 apartmány s otevřenými spojovacími dveřmi (CH6373.100.1 + 2).

Popis

Komfortní apartmánový dům 'Hegglistrasse 9', 4-podlažní, postavený v roce 1999. Klidná, slunná poloha ve svahu, v obytné čtvrti, 1.5 km od jezera, ve slepé ulici. V domě: výtah. Příkrý příjezd k domu. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, pláž ke koupání 1.5 km. Lyžařské centrum 25 km. Zajímavosti v okolí: Luzern 20 km. Lyžařská střediska: Engelberg 25 km. Upozornění: V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Apartmány jsou přístupné přímo od výtahu.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Poplatek z pobytu

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF paušál
  • Přistýlka - 20.0 CHF

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Švajčiarsko
  • Miesto podľa CK: Ennetbürgen

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 951
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Hegglistrasse 9
    Švajčiarsko, Engelberg, Nidwalden, Švajčiarske jazerá, Ennetbürgen, Luzernské jazero

Cena od
487 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 951

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
1 947,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
24,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,08 €