Hegglistrasse 9

  Švajčiarsko, Engelberg, Nidwalden, Švajčiarske jazerá, Ennetbürgen, Luzernské jazero

Hegglistrasse 9

    Švajčiarsko, Engelberg, Nidwalden, Švajčiarske jazerá, Ennetbürgen, Luzernské jazero
Číslo zájazdu: 1 251 954
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

2-pokojový apartmán 75 m2. Částečně renovováno v roce 2012, komfortně a pěkně zařízeno: velký obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem, jídelním koutem barem a kabelovou TV (plochá obrazovka), hi-fi systémem. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžkem, koupelnou s vanou, sprchou a WC a dvojumyvadlem. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar, gril na raclette, fondue set (na sýrové fondue)). Oddělené WC. Velká terasa. Zahradní nábytek, zimní zahrada. Nádherný panoramatický výhled na jezero, na hory a na resort. K dispozici: žehlička. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Komfortní apartmánový dům 'Hegglistrasse 9', 4-podlažní, postavený v roce 1999. Klidná, slunná poloha ve svahu, v obytné čtvrti, 1.5 km od jezera, ve slepé ulici. V domě: výtah. Příkrý příjezd k domu. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, pláž ke koupání 1.5 km. Lyžařské centrum 25 km. Zajímavosti v okolí: Luzern 20 km. Lyžařská střediska: Engelberg 25 km. Upozornění: V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Apartmány jsou přístupné přímo od výtahu.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Poplatek z pobytu

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF paušál
  • Přistýlka - 20.0 CHF

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Švajčiarsko
  • Miesto podľa CK: Ennetbürgen

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 954
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Hegglistrasse 9
    Švajčiarsko, Engelberg, Nidwalden, Švajčiarske jazerá, Ennetbürgen, Luzernské jazero

Cena od
238 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 954

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
476,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €