Hilton Allamanda

  Seychely, Mahé

Hilton Allamanda

    Seychely, Mahé
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet na Seychely.

2: PRÍLET NA SEYCHELY
Prílet na hlavný ostrov Mahé. Transfer do hotela alebo miestny prelet na ostrov Praslin, ubytovanie. Individuálne voľno – kúpanie, opaľovanie, vodné športy.

3 - 8: POBYT NA OSTROVE MAHÉ
Raňajky. Pobyt na ostrove Mahé. Ostrov na severe hornatejší s najdlhšou plážou súostrovia Beu Vallon Bay a hlavným mestom Victoria. Južná časť ostrova kľudnejšia, tiež s mnohými krásnymi piesočnatými plážami a ideálnymi podmienkami pre šnorchlovanie a potápanie. Pobyt na ostrove Praslin. Na ostrove je veľké množstvo nádherných pláží s jemným biely pieskom, romantickými zátokami a rozmanitými skalnými útesmi. Sú tu ideálne podmienky na šnorchlovanie či potápanie.

9: ODLET DO VIEDNE
Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

10: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Hilton Allamanda **** 4*

Popis: príjemný štvorhviezdičkový hotel sa nachádza v južnej časti ostrova Mahé, transfer z Pointe - Larue 20 minút. Hotel ponúka všetko pohodlie potrebné na strávenie príjemnej dovolenky na okúzľujúcom ostrove omývanie teplými tyrkysovými vodami Indického oceánu.

Vybavenie: bazén, obchod so suvenírmi, concierge, reštaurácia, bar, pripojenie na internet, za poplatok prenájom notebookov, kúpele s radom ázijských procedúr vrátane manikúry, malá galéria miestnych umelcov.

Pláž: rozsiahla pláž s ležadlami a slnečníkmi priamo pri hoteli.

Zábava a šport: príležitostné hudobné vystúpenia, SPA centrum s ponukou masáží, telových procedúr, manikúry a pedikúry, fitness centrum, potápanie, šnorchlovanie, vodné športy, kanoe, plážový volejbal, badminton, knižnica.

Stravovanie: raňajky bufetovým spôsobom, možnosť polpenzie. Les Palms Restaurant servíruje raňajky, obedy a tematické večere - všetko v bufetovom štýle s live-cooking stanicami (kreolská kuchyňa, čerstvé morksé plody). Oceanview Bar v blízkosti pláže je tým pravým miestom na relax pri západe slnka s koktejlom v ruke.

Vybavenie izieb: klimatizácia, ventilátor, minibar, trezor, rýchlovarná kanvica, fén, telefón, SAT / TV, Wi-Fi internet, iPod prípojka, kúpeľňa, sprcha, WC, župany a papuče, balkón, výhľad na more, sedacia súprava. Možnosť prístelky.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň – Mahé – Viedeň s prestupmi
  • transfery letisko – hotel – letisko
  • 7 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu miestnej CK

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 199,- EUR
  • fakultatívne výlety
  • cestovné poistenie *
Poznámka
  • Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie.Ak nie je uvedené inak, cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2 -12 rokov pri ubytovaní s dvoma dospelými osobami.Cena nezahŕňa letiskové taxy 199,- EUR a cestovné poistenie.
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: ESO travel s.r.o., IČO 35858559.
Lokalita podľa usporiadateľa: Mahé, Mahé
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 443 281
Dnes 8–14.30 h

Seychely

Tropické Seychely sú naozajstným rajom našej krásnej modrej planéty. Malebné súostrovie leží východne od Afriky a ako exotický klenot si v tropickom podnebnom pásme nemohlo zvoliť lepšiu polohu. Seychely, to nie sú len belavé pláže, tyrkysové more a aleje paliem, ale taktiež špecifická flóra a fauna a predovšetkým absolútny oddych od nahromadeného stresu. Seychelské súostrovie tvorí celkom 41 tropických ostrovov. Hlavný ostrov nesie názov Mahé a môže sa stať konečnou destináciou aj východiskovým bodom pre poznávanie ďalších obývaných ostrovov. Jednotlivé ostrovy a ostrovčeky sú pomerne rozmanité, preto si môže každý podľa ľubovôle vybrať svoje zákutia. Na Seychelách sú kvalitné hotely prispôsobené západnej klientele a zároveň sú v súlade s okolitou tropickou krajinou. Vydajte sa aspoň raz za život preskúmať tropický raj a pocítiť tú nádheru na vlastnej koži.

Nezáväzná objednávka

Hilton Allamanda
    Seychely, Mahé

Cena
2 085 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 443 281

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
2 085,00 €
príplatok za noc navyše - dieťa
0
49,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
109,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
763,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
80,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
57,10 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
33,00 €