Holiday City Hotel

  Turecko, Side, Turecká riviéra, Side

Holiday City Hotel

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Menší hotelový komplex, ktorý sa nachádza len 3km od historického mesta Side. V blízkosti sa nachádza jedna z najväčších diskoték v Side, či nákupné možnosti.

Poloha:
Moderný hotel, ktorý sa nachádza neďaleko veľmi obľúbeného historického mesta Side, kde môžete nájsť veľké množstvo nákupných možností a zábavy. Side je vzdialené necelé 3 km a od Manavgat 6 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je 55 km.
Vybavenie:
Tri 4- poschodové budovy, 83 izieb, výťah, lobby s WiFi, reštaurácia, bar, vonkajší bazén, šmyklavka, slnečníky a ležadlá pri bazéne, fitnes, stolný tenis, hamam, sauna. Za poplatok: masáže, obchody
Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (22 m2), v hoteli sú za deti považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/srpcha, sušič vlasov, minibar (voda), set na kávu a čaj, TV, balkón. Za poplatok: trezor.
Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 10:00, obedy 12:30 - 14:00, večere 18:30 - 20:30, neskoré raňajky 10:00 - 10: 30, lobby bar 10:00 - 23:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00 - 23:00. Za poplatok: importované alkoholické a nealkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.
Pláž:

Piesková pláž sa nachádza 750 m od hotela. Ležadlá, slnečníky sú na pláži k dispozícii zadarmo, takisto plážove osušky (1x za týžden). Vodné športy sú za poplatok.

Holiday City Hotel

Základná cena zahŕňa

  • V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
  • Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.
  • Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.
  • V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Antalya - Piešťany stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
  • V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Antalya - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: HappyTravel.sk, s.r.o., IČO 46915206.
Lokalita podľa usporiadateľa: Side, Side
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 461 827
dnes zatvorené

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Nezáväzná objednávka

Holiday City Hotel
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side

Pôvodná cena
1 033 EUR/os

Cena
673 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 461 827

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
673,00 €
povinný príplatok za servisné poplatky - dieťa 2-5 rokov
0
199,00 €
povinný príplatok za servisné poplatky - dieťa ve veku 6 rokov
0
199,00 €
povinný príplatok za servisné poplatky - dieťa 7-11 rokov
0
199,00 €
povinný príplatok za servisné poplatky - dieťa ve veku 12 rokov
0
199,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
43,00 €