HORSKÝ HOTEL HÁJENKA - Rekreační pobyt 2 noci - Modrava

Česko, Plzeňský kraj, Modrava

HORSKÝ HOTEL HÁJENKA - Rekreační pobyt 2 noci - Modrava

  Česko, Plzeňský kraj, Modrava
Číslo zájazdu: 1 220 814
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Hotel nabízí zcela výjimečnou polohu s nezapomenutelnými výhledy na Malý a Velký Roklan, Černou Horu či Antýgl. Okolní příroda vám umožní strávit aktivně svou dovolenou v klidném vysokohorském prostředí s průzračně čistým vzduchem, od krásných jarních vycházek provoněným vzduchem se zbytky sněhu, po letní výlety na kolech nesčetnými horskými stezkami, přes podzimní houbařské hody až po zimní radovánky na sněhu. V hotelu můžete využít restauraci s letní terasou a pestrou nabídkou jídel a nápojů, wellness centrum (saunový svět + Kneippova lázeň) a fitness, úschovnu kol a lyží, dětský koutek.

Ubytování

V jednolůžkových až třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením se sprchou, TV/SAT, křesly, konferenčním stolkem a připojením k internetu přes Wi-Fi. Ve čtyřlůžkovém apartmánu (manželské lůžko a dvě oddělené lůžka) s vlastním sociálním zařízením se sprchou, TV/SAT, křesly, konferenčním stolkem a připojením k internetu přes Wi-Fi. V pětilůžkovém apartmánu (manželské lůžko a tři oddělené lůžka) s vlastním sociálním zařízením se sprchou, TV/SAT, křesly, konferenčním stolkem a připojením k internetu přes Wi-Fi.

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma. Dětská postýlka zdarma.

Základná cena zahŕňa

  • Rekreační pobyt 2 noci

Cena za osobu / 2 noci se snídaní. Pobyt nelze zkrátit. Cena pro dítě 4–12 let platí v doprovodu min. dvou dospělých osob.

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma. Dětská postýlka zdarma.

Základná cena nezahŕňa

  • Rekreační poplatek
  • Pobyt se psem
  • Večeře dospělý
  • Večeře dítě do 12 let
  • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko
  • Dětská postýlka

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Šumava
  • Miesto podľa CK: Modrava

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 220 814
Dnes 8–14.30 h

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.

Nezáväzná objednávka

HORSKÝ HOTEL HÁJENKA - Rekreační pobyt 2 noci - Modrava
  Česko, Plzeňský kraj, Modrava

Cena
77 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 220 814

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
76,80 €
příplatek za dětskou postýlku
0
0,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
8,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
6,36 €