Hotel Andalo

Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Andalo, Paganella

Hotel Andalo

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Andalo, Paganella
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel leží na slunném a klidném místě s krásným výhledem na Dolomiti Brenta, centrum je 100 m a přímo u nové kabiny skiareálu Paganella – Andalo – Fai a Molveno (150 m). Skibus 20 m.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek mají koupelnu, WC, TV, fén, balkon.

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

Vybavení

Recepce, výtah, restaurace, bar, TV místnost, parkoviště a garáž (limitované počty míst), lyžárna, miniklub 3-12 let, fitness, sauna, wi-fi.

Základná cena zahŕňa

  • Ubytování na osobu a uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, zdarma parkování, skibus, použití sauny, Silvestrovská a Vánoční večeře, wi-fi, skibus.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: pobytová taxa 2 €/osoba/noc od 14 let.
  • Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj na vyžádání, dětská postýlka na vyžádání 8 €/noc.
  • Domácí zvířata: povolena na vyžádání 50 €/pobyt.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Sole
  • Miesto podľa CK: Andalo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 922
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Andalo
  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Andalo, Paganella

Cena
330 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 922

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
330,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €