Termín:
21. 9. – 28. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

hotel leží cca 2,5 km od centra, nákupní možnosti a potraviny cca 100 m, Innsbruck 60 km. Perfektní výchozí bod do pitztalských (ledovec 42 km) a ötztalských Alp (ledovec 46 km) nebo na Silvrettu (48 km).

Ubytování

hlavní a vedlejší budova (20 m), pokoje s koupelnou a WC, (fén k zapůjčení zdarma na recepci), kabelová TV, wifi zdarma, trezor zdarma, některé pokoje s balkonem; pokoje jsou nabízeny bez rozlišení budovy.Typy pokojů: dvoulůžkový pokoj (DBL) s balkonem či bez, dvoulůžkový pokoj s 1-2 přistýlkami (gaučem) a balkonem (DBL+1, DBL+2), jednolůžkový pokoj (SGL), jednolůžkový pokoj s přistýlkou pro dítě do 14,9 let (SGL+1, může být i malý dvoulůžkový pokoj).

Stravování

All Inclusive – bufetová snídaně, obědový balíček (klienti si sami zabalí při snídani), odpolední káva a koláč, pro děti zmrzlina (16-18 h), večeře 3chodové menu (výběr ze 2 hlavních jídel), se salátovým bufetem; vybrané nápoje zdarma (10-22 h): čepované pivo, domácí víno, nealko (nevztahuje se na tvrdý alkohol); strava se podává v hl. budově.

Vybavení

recepce, lobby, wifi zdarma, úschovna kol, výtah, dětský koutek, stolní tenis, parkoviště zdarma, snídárna, restaurace, disco-music club (pátek a sobota), konferenční místnost, wellness (100 m2) s parní lázní, venkovní saunou, vyhřívanou lavicí, prožitkovými sprchami.

Speciální nabídka

7=6 v termínech 19.04.-29.05., 23.06.-05.07., 07.09.-27.09., 19.10.-27.10.Akce 1+1 = sleva pro dítě v pokoji SGL+1: 0-6,9 let 100%, 7-14,9 let 50%.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

ubytování za osobu s All Inclusive. Zdarma vstup do wellness.Zdarma 1x týdně výlet s průvodcem (cca 3 h), 1x týdně panoramatický výlet autobusem (cca 2 h, v pondělí). 

Základná cena nezahŕňa

Domácí zvířata: povolena na vyžádání +10 €/ den.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Color Travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Tirolsko
  • Miesto podľa CK: Imst

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Auderer ***
(Webové stránky hotela)

Vzdialenosť od zjazdovky: 5000 m

Všetky zájazdy do Hotel Auderer

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.