Hotel Baobab Beach Resort & SPA

  Keňa, Južné pobrežie, Diani Beach/Ukunda

Hotel Baobab Beach Resort & SPA

    Keňa, Južné pobrežie, Diani Beach/Ukunda
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: VIEDEŇ - MOMBASA
Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet do Mombasy.

2: PRÍLET DO MOMBASY
Prílet do Mombasy. Uvítanie a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo All inclusive. Nocľah.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Pobyt pri mori s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s programom All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov, ktoré sa v hojnom množstve vyskytujú približne 500 - 700 m od pobrežia, takže počas odlivu je možné najmä v oblasti severného pobrežia dôjsť peši až k útesu a pozorovať bohatý podmorský život (topánky do vody nutné). Odporúčame využiť bohatú ponuku safari do niektorého z kenských národných parkov a ponuku fakultatívnych výletov. Okrem výletu safari odporúčame návštevu Mombasy a jej starobylého centra, ďalej sú obľúbené výlety na ostrov Wasini s pozorovaním delfínov, rybárčenia a ďalšie výlety.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Hotel Baobab Beach Resort & SPA ****+ 5*

Popis: dobre udržiavaný, živý hotelový areál so 239 izbami, obklopený nádhernou tropickou záhradou a pôvodným zbytkom tropického pralesa, sa nachádza priamo pri bielej pláži.

Vybavenie: 5 reštaurácií, 6 barov a lounge (vrátane pool baru a disco baru), 3 bazény, detský bazén, slnečníky na centrálnej terase, ležadlá, plážové ručníky, zmenáreň, TV miestnosť, obchody, konferenčná miestnosť, fitness centrum, za poplatok: internet, práčovňa, stráženie detí, doktor na telefóne, požičovňa áut, SPA centrum, vonkajšia jacuzzi, manikúra, pedikúra, kadernícky salón, hotelový bus do Mombasy a späť.

Pláž: biela piesčitá pláž priamo pri hoteli.

Zábava a šport: divadlo s večernými animačnými programami, disko, 3 osvetlené tenisové kurty, stolný tenis, šípky, lukostreľba, vodný aerobik, stolné hry, za poplatok: windsurfing, kitesurfing, potápačské centrum, rybačka, lode s preskleným dnom, šnorchlovanie, fitness centrum, golf (18 jamkové ihrisko Leisure Lodge cca 2 km od hotela).

Stravovanie: All Inclusive. Stravu formou bufetových stolov počas raňajok, obeda a večerí si môžete vychutnať v reštauráciách Karibu a Jodari (medzinárodná kuchyňa). V la carte reštauráciách si môžete vybrať z východoázijskej (Marhaba Restaurant) a talianskej kuchyne (Tangezi Restaurant). K dispozícii je aj 6 barov, z toho 3 pri bazéne a jeden spojený s diskotékou.

Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC (základné kategórie izieb nie sú vybavené hygienickými potrebami), moskytiera, individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón s priamou voľbou, TV SAT s plochou obrazovkou, chladnička, elektronický trezor (za poplatok), sušič vlasov, balkón alebo terasa. Hotel ponúka bezbariérové ubytovanie.

Maximálne 3 osoby v izbe, možnosť prepojených izieb.
Ubytovanie 2 dospelých s 2 deťmi možno v izbách Superior alebo Deluxe.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň – Mombasa – Viedeň s prestupmi
  • transfer letisko – hotel - letisko
  • 7 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu partnerskej CK

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 299,- EUR
  • vstupné vízum do Kene (nutné žiadať elektronicky na adrese ecitizen.go.ke)
  • fakultatívne výlety a safari
  • cestovné poistenie
Poznámka

Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Cena nezahŕňa letiskové taxy 299,- EUR/osoba, cestovné poistenie a vízum.'Príplatok za All Inclusive v hoteli Southern Palms Beach Resort: 39,- EUR / osoba / noc, 19,- EUR / dieťa do 12 rokov / noc'Povinné príplatky za slávnostné večere:'Southern Palms Beach Resort 24.12. a 31.12.2017: 59,- EUR / osoba, 29,- EUR / dieťa''Bamburi Beach Hotel 24.12. a 31.12.2016: 59,- EUR / osoba, 29,- EUR / dieťa.'Pri hoteloch Sandies Tropical Village a Diamonds Dream of Africa platia detské ceny aj pri ubytovaní s 1 dospelým, ktorý však hradí príplatok za jednolôžkovú izbu.Ceny ubytovania za 2. dieťa na prístelke na vyžiadanie v CK (maximálna obsadenosť izby pozri piktogramy pri jednotlivých hoteloch).

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: ESO travel s.r.o., IČO 35858559.
Lokalita podľa usporiadateľa: Južné pobrežie, Diani Beach/Ukunda
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 443 318
dnes zatvorené

Keňa

Podobne ako susedná Tanzánia je aj Keňa zárukou nevšedných zážitkov počas odpočinkovej i aktívnej dovolenky. Západná časť krajiny patrí horám, pričom tadiaľ prechádza Východoafrický rift. Práve na tomto mieste sa raz Afrika pravdepodobne rozpadne a vznikne nový oceán. Východ krajiny sa zvažuje smerom k Indickému oceánu. Keňa je krajinou nekonečných saván, v ktorých môžete pozorovať tradičné divé zvieratá ako levy, slony, žirafy a zebry. Na tento účel bolo zriadené väčšie množstvo rezervácií a slávnych národných parkov. Nenechajte si preto ujsť miestnu safari v prirodzenom prostredí. Pobrežie Indického oceánu je nádhernou oázou tropickej idylky. Palmové háje, belavé pláže, tyrkysové more, hotelové komplexy v duchu tradičnej architektúry - toto všetko a ešte oveľa viac čaká na návštevníkov pobrežia. Pobrežné vody Kene ponúkajú návštevníkom rovnako bohaté možnosti pozorovania podmorského sveta vrátane koralov. Vyskúšajte destinácie ako Malindi alebo Diani.

Od 1. 9. 2017 platí zákaz dovozu igelitových tašiek a sáčkov do krajiny. V prípade porušenia tohoto nariadenia hrozí cestujúcim zadržanie miestnou políciou a pokuta vo výške niekoľko desiatok tisíc USD.

Nezáväzná objednávka

Hotel Baobab Beach Resort & SPA
    Keňa, Južné pobrežie, Diani Beach/Ukunda

Cena
1 459 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 443 318

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 459,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
99,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
413,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
59,04 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
43,83 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €