Hotel Bellevue

  Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Lošinj, Mali Lošinj

Hotel Bellevue

    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Lošinj, Mali Lošinj
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

V jednej z najkrajších zátok ostrova Lošinj – Čikat, obklopený storočným píniovým lesom leží hotel Bellevue kompletne zrekonštruovaný s unikátnou architektúrou doplnenou starostlivo zvolenými detailami zvýrazňujúcimi sofistikovaný komfort a luxus. Bazénový areál so záhradou je vybudovaný v bezprostrednej blízkosti štrkovej pláže.

VYBAVENIE: hotelová reštaurácia Bava, a la carte reštaurácie Pin & Oli, lobby bar Alto Rosso, bar pri bazéne Azzur, plážový bar Meridian 44°31’50, Spa bar, butiky, obchody so suvenírmi a tlačou, kaderníctvo, concierge, zmenáreň, konferenčné centrum s najmodernejšími komunikačnými technológiami, Wi-Fi internet, strážené parkovisko v cene.

UBYTOVANIE: luxusne zariadené izby a suity s balkónom na morskú alebo parkovú stranu, príp. do átria bez balkóna, klimatizácia, telefón, LED HD TV, mini bar, set na prípravu kávy a čaju, trezor, Wi-Fi internet v cene, kúpeľňa s podlahovým kúrením, 2 umývadlami, sprchovým kútom, exkluzívnou kozmetikou a sušičom na vlasy, plážové uteráky.

Izby superior sú 2-lôžkové bez možnosti prístelky, deluxe s možnosťou prístelky. Executive suita - spálňa, obývačka, 2 kúpeľne, terasa s jacuzzi a lehátkami

STRAVOVANIE: raňajky bohaté švédske stoly 7:00-11:00, večere za príplatok v hotelovej reštaurácii Bava formou bufetu.

ŠPORT A ZÁBAVA: elegantné spa & clinic centrum so záhradou priamo pri mori, bazény s morskou vodou - vonkajší so slnečníkmi a ležadlami na terase, vnútorný vyhrievaný, sauny, whirlpool, relaxačná zóna, vodné postele, vyhrievané kamenné postele, zážitkové sprchy, občerstvenie s nápojmi a ovocím, fitnes s kardiocentrom pod dohľadom trénera, cvičenie jogy a pilates. Centrum poskytuje služby na najvyššej úrovni v spolupráci s odborníkmi v oblasti fyzioterapie, dietológie, kineziológie, široké spektrum kozmetických skrášľujúcich aj liečebných procedúr, medicínske a terapeutické konzultácie, masáže. Okolie ponúka možnosti na turistické vychádzky, nordic walking, cyklotúry, neďaleko hotela sú tenisové kurty, futbalové ihrisko, vodné športy a atrakcie.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Intermedial, IČ: 36713864. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Lošinj
  • Miesto podľa CK: Mali Lošinj

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 308 859
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Hotel Bellevue
    Chorvátsko, Chorvátské ostrovy, Lošinj, Mali Lošinj

Cena
1 190 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 308 859

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 190,00 €
povinný príplatok za večere - dieťa 5-11 rokov
0
245,00 €
povinný príplatok za večere - dieťa 3-4 rokov
0
175,00 €
povinný príplatok za večere - dieťa do 3 rokov
0
0,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
32,20 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
24,20 €