Hotel Bellevue

  Chorvátsko, Plitvické jazerá

Hotel Bellevue

    Chorvátsko, Plitvické jazerá
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Hotel Bellevue sa nachádza na vynikajúcom mieste v samom centre Národného parku Plitvické jazerá, 5 minút chôdze od vstupu do návštevníckej zóny parku. Hotel bol postavený v roku 1963 a má drevenú fasádu. Funguje ako hotel garni a ponúka iba ubytovanie a raňajky. Obedy alebo večere sa podávajú v susednom hoteli Plitvice alebo v reštaurácii Poljana. Je to hotel vhodný pre domáce zvieratá (pre domáce zvieratá do 35 kg).

V hoteli sa nachádza recepcia s nepretržitou prevádzkou, kaviareň, salónik s TV, letná terasa a zmenáreň. Hotel má vlastné parkovisko, ako aj práčovňu.

Prehĺbte svoje gurmánske zážitky a ochutnajte špeciality typické pre túto oblasť v neďalekej reštaurácii hotela Plitvice a reštaurácii Poljana. Kvalitu reštaurácií zaručuje certifikát Lika Quality, pretože pokrmy sa pripravujú z produktov miestneho pôvodu.

Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a sušičom vlasov, telefónom s priamou voľbou, satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Intermedial, IČ: 36713864. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Plitvické jazerá
  • Miesto podľa CK: Plitvické jazerá

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 276 234
Dnes 8–14.30 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Hotel Bellevue
    Chorvátsko, Plitvické jazerá

Cena
39 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 276 234

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
38,80 €
povinný príplatok za taxu a servisné poplatky - dieťa 12-17 rokov
0
2,50 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
13,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
10,60 €