Hotel Blue Sea Costa Jardin & Spa

  Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Tenerife

Hotel Blue Sea Costa Jardin & Spa

    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Tenerife
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Letovisko

Puerto de la Cruz

Umístění

Hotel se nachází v severní části ostrova, cca 2 km od centra Puerto de la Cruz, cca 300 m od nejbližších obchodů, restaurací a barů, cca 500 m od botanické zahrady, cca 3,5 km od zoologické zahrady Loro Park; cca 90 km od letiště Reina Sofia; autobusová zastávka cca 400 m od hotelu; bezplatný hotelový autobus do centra a na pláž (pondělí-pátek 2x denně, v sobotu 1x denně).

Pláž

Veřejná písčitá pláž Playa Martianez s tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 2 km od hotelu, hotelový autobus zdarma na pláž (pondělí-pátek 2x denně, v sobotu 1x denně); další veřejná písčitá pláž Playa Jardin se nachází cca 3,5 km od hotelu; slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Hotel

Prostorné a elegantní lobby, 24 h. recepce, výtahy, hlavní restaurace s výhledem do zahrady (tematické večery, cooking show, dětské židličky k dispozici, vegetariánská jídla); 2 bary včetně baru u bazénu, obchod se suvenýry, WiFi zdarma, úschovna zavazadel, směnárna; konferenční centrum pro cca 100 osob; za příplatek půjčovna aut. V areálu se nachází velký bazén s terasou, lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek a za vratný depozit, dětské brouzdaliště se skluzavkami.

Pokoje

Standardní pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny příslušenstvím (koupelna, fén, WC), telefonem, klimatizací, SAT/TV, bezdrátové připojení, balkonem a terasou s výhledem do zahrady nebo do okolí; za poplatek trezor, minibar.

Stravování

All inclusive formou bufetu; snídaně (8.00-10.00), oběd (12.30-15.00), večeře (19.00-21.00), k obědu a večeři voda, nealkoholické nápoje, místní pivo a stolní víno; občerstvení v baru u bazénu (11.00-19.00), tapas v hlavním baru nebo v baru u bazénu (12.30-14.30); nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje ve vyznačeném baru (10.30-23.00).

Rekreace

Animační programy pro děti i dospělé, tematické večery, stolní tenis, minigolf, dětské hřiště; za poplatek petanque, tenisový kurt, Spa centrum - sauna, vířivka, masáže, vana s hydromasáží, relaxační procedury, aromaterapie, relaxační místnost, vnitřní bazén.

Základná cena zahŕňa

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdů
 • 7/14 noclehů
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
 • služby česky mluvícího delegáta
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Tenerife
 • Miesto podľa CK: Tenerife

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 372 895
dnes zatvorené

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

Hotel Blue Sea Costa Jardin & Spa
    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Tenerife

Cena
1 091 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 372 895

Zájazd

dospělá osoba
2
1 091,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 8 dní
0
35,00 €