Hotel Boite s wellness

Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Borca di Cadore, Cortina d'Ampezzo

Hotel Boite s wellness

  Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Borca di Cadore, Cortina d'Ampezzo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

luxusní hotel Boite a residence Corte tvoří Corte delle Dolomiti Resort – oázu klidu a pohody, obklopenou lesy a nabízející krásný výhled na Monte Pelmo.  Nejbližší sjezdovky jsou v S.Vito di Cadore (4 km) a v Cortina d´Ampezzo (14 km).  V oblasti Vás čeká 140 km sjezdovek a 75 km běžeckých tratí.  Zastávka skibusu u resortu.

Součástí resortu je nové wellness Corte Spa, které je 900 m od hotelu a kam se hosté dostanou zdarma kyvadlovou hotelovou dopravou. V Corte Spa najdete bazén, vířivky,  Kneippovy lázně, sauny, masáže a posilovnu.

Ubytování

hotel nabízí 84 elegantních pokojů kategorie „Classic“  a „Wellness“.

Pokoje „Classic“ dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, sat TV, mini bar, fén,  balkon.  V ceně ubytování je zahrnutý i vstup do lázní Corte Spa (použití bazénu, vířivky a Knepových lázní), mimo pobytů v termínu 21.12. – 04.01. a 11.01. – 25.01., kdy je vstup za příplatek (vstupné za poplatek se slevou).

Pokoje „Wellness“  stejné vybavení jako pokoje Classic, ale navíc  rychlovarná konvice a kazeta čajů,  župan do lázní, sadu lázeňských přípravků na péči o tělo a pleť a vstup do všech prostor lázní ve všech termínech. 

Stravování

Snídaně.

Základná cena zahŕňa

  • Ubytování na osobu pobyt se sndíaní, parkování.

Základná cena nezahŕňa

  • Pobytová taxa: cca 2 EUR os den
  • Domácí zvířata: 5 EUR den

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Borca di Cadore

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 936
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Boite s wellness
  Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Borca di Cadore, Cortina d'Ampezzo

Cena
708 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 936

Zájazd

1. až 4. osoba na pevném lůžku
2
708,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €