Hotel Chalet all´Imperatore s bazénem

Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Madonna di Campiglio, Madonna di Campiglio / Pinzolo

Hotel Chalet all´Imperatore s bazénem

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Madonna di Campiglio, Madonna di Campiglio / Pinzolo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel se nachází pět minut pěšky od centra, 300 m od kabinky Spinale a 130 m od parkoviště Vallesinella.

Ubytování

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje klasik s možností 1 přistýlky R2 s možností 2 přistýlek, se sociálním zařízením, fénem, TV, minibarem, trezorem, županem a balkóne, v pokoji R4 minimálně 2 dospělé osoby, maximálně 3 dospělé osoby + 1 dítě.

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu 4 chody, salátový bufet, v ceně Silvestrovská a Vánoční večeře.

Vybavení

recepce, výtah, restaurace, restaurace a la carte, lyžárna, bar, terasa, wi-fi, parkoviště limitované, garáž za poplatek, vstup do wellness od 18 let, bazén, sauna, turecká lázeň, whirlpool, venkovní Whirlpool, fitness, miniklub cca 19.12.-14.03. 18:30-21:30. 3-12 let.

Základná cena zahŕňa

  • Ubytování za osobu a týden ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, zdarma použití županu, pantoflí a osušky, bazén 32m2, centra wellness od 18 let, parkoviště limitované, wi-fi. Silvestrovská a Vánoční večeře v ceně, skibus.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: pobytová taxa cca 3,50 €/osoba/noc od 14 let.
  • Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj na vyžádání, dětská postýlka 10 €/den, garáž 10 €/den.
  • Domácí zvířata: na vyžádání za poplatek 10 €/den.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Sole
  • Miesto podľa CK: Madonna si Campiglio

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 847
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Chalet all´Imperatore s bazénem
  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Madonna di Campiglio, Madonna di Campiglio / Pinzolo

Cena
343 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 847

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
343,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €