Hotel Corona Dolomites s bazénem

Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Andalo, Paganella

Hotel Corona Dolomites s bazénem

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Andalo, Paganella
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Eegantní hotel po kompletní rekonstrukci, rodinná atmosféra, 200 m od lanovek Paganella 2001, skibus u hotelu

Ubytování

Pokoje Ermellino 2+1 a pokoje Orso Bruno 2+2 osoby, sociální zařízení, TV, minibar, přípojka na internet, balkon.

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet, odpolední svačinka limonáda, slané a sladké sušenky 16:00-17:00, Vánoční a Silvestrovská večeře v ceně.

Vybavení

Recepce (8:00-21:00), výtah, restaurace, lyžárna, bar, wi-fi v celém objektu, zahrada, bazén vnitřní i venkovní (vyhřívaný, spojený s venkovním), fitness, sauna, turecká lázeň, venkovní vířivka, wellness od 16 let - 15:30-19:30 – relaxační část a solárium (za poplatek), miniklub 10:00-22:00 3-12 let, parkoviště, za poplatek garáž, vinotéka s možností degustace, zapůjčení županů, pantoflí a osušek k bazénu (pouze dospělé osoby). Možnost ubytování invalidů.

Základná cena zahŕňa

  • Ubytování za osobu a uvedený počet nocí s polopenzí v pokoji, v termínu 22.12.-05.01. týden neděle-neděle, v ostatních termínech 3 noci čtvrtek-neděle, 4 noci neděle-čtvrtek, zdarma skibus, zapůjčení županu, bazén, parkoviště, wi-fi, Silvestrovská a Vánoční večeře.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: pobytová taxa cca 2.50€/osoba/noc od 14 let.
  • Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj, garáž 10 €/den, dětská postýlka zdarma, masáže a kosmetické procedury.
  • Domácí zvířata: na vyžádání povolena 15 €/den.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Sole
  • Miesto podľa CK: Andalo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 806
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Corona Dolomites s bazénem
  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Andalo, Paganella

Cena
336 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 806

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
336,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €