Hotel Delle Alpi

  Taliansko, Lombardia, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Val di Sole, Ponte di Legno

Hotel Delle Alpi

    Taliansko, Lombardia, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Val di Sole, Ponte di Legno
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel Delle Alpi se nachází na přímo v průsmyku Passo Tonale ve výšce 1884 metrů, lyžařské vleky a sjezdovky jsou 100 metrů( Valbiolo) od vstupních dveří hotelu, Ponte di Legno 10 minut jízdy autem.I

Ubytování

sprcha, WC, fén, telefon, trezor, WIFI, SAT-TV
A: 2 - 4 lůžkový pokoj

Vybavení

recepce,úschovna zavazadel, restaurace, bar, herna, TV místnost, parkování, výtah, lyžárna, WIFI, parkoviště, garáž (za poplatek).

Aktivity

nedávno zrenovované relaxační centrum: krytý bazén 30m2, relaxační místnost, vířivka, finská sauna, parní lázeň, zážitkové sprchy, čajový koutek( mimo bazén od 16 let, otevřeno 15:00 - 20:00).

Slevy

osoby na 3. a 4. lůžku do 2 let 100%, 2 - 12 let 50%, nad 12 let 10%

Pobyt

7 nocí 18.12. - 12.03.2022

Základná cena zahŕňa

Ubytování za osobu na 1 noc s polopenzí

  • , Ceny za osobu

Základná cena nezahŕňa

  • pobytová taxa 1,8,- EUR/os. nad 14 let/noc, Dětská postýlka na vyžádání 12,- EUR/den., Domácí mazlíčci na vyžádání 8,- EUR/den., Garáž navyžádání 15,-EUR/den.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Tonale / Ponte di Legno
  • Miesto podľa CK: Tonale / Ponte di Legno

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 345 508
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Delle Alpi
    Taliansko, Lombardia, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Val di Sole, Ponte di Legno

Cena
349 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 345 508

Zájazd

osoba na pevném lůžku
2
348,60 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €