Hotel Delle Alpi Passo Tonale

Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Passo Tonale

Hotel Delle Alpi Passo Tonale

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Passo Tonale
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel se nachází nedaleko centra lyžařského areálu Passo Tonale v nadmořské výšce 1884 mnm, lanovky jsou 50 m od hotelu.

Ubytování

Hotel nabízí pokoje pro 1- 4 osoby, tedy jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové s možností 2 přistýlek, pokoje mají koupelnu s wc, TV-SAT, trezor, wifi, tel, fén.

Stravování

Polopenze, snídaně formou buffetu, večeře 3 chodové menu, Vánoční večeře v ceně, Silvestrvská večeře 60 EUR osoba, děti pdo 11,9 let platí 35 EUR

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, wellness, bazén 30m2, děti do 14 let mohou do bazénu v hodinách 15-17:30, wifi, parking do vyčerpání míst, garaáž za poplatek, lyžárna.

Základná cena zahŕňa

  • Cena za osobu a pobyt s polopenzí, wifi, aprking, vstup do wellness, bazénu.

Základná cena nezahŕňa

  • Dětská postýlka - 12 EUR den
  • Garáž - 15 EUR den
  • Pobytová taxa - na místě 1,80 EUR os noc

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Sole
  • Miesto podľa CK: Passo Tonale

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 718
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Delle Alpi Passo Tonale
  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Passo Tonale

Cena
1 286 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 718

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
1 286,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
32,20 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
24,20 €