Hotel Design Oberosler s bazénem

Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Madonna di Campiglio, Madonna di Campiglio / Pinzolo

Hotel Design Oberosler s bazénem

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Madonna di Campiglio, Madonna di Campiglio / Pinzolo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel se nachází 10 m od zastávky kabiny Spinale, 5 minut pěšky od lanovky Pradalago a 100 m od centra jednoho z nejznámějších horských středisek Madonna.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, sociální zařízení, TV, balkón, koupací plášť, trezor, R3B – dvou-třílůžkové pokoje modern superior.

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 4 chodech.

Vybavení

Recepce, výtah, restaurace, bar, společenská místnost, miniklub, sluneční terasa, lyžárna, wellness (15:00-19:00), bazén s panoramatickým výhledem, dětský bazén, výřivka, wi-fi v celém hotelu zdarma, parkoviště, za poplatek garáž.

Základná cena zahŕňa

  • Ubytování za osobu a týden s polopenzí v pokoji klasik nebo modern superior, pobyty sobota-sobota nebo neděle-neděle, zdarma k zapůjčení koupací plášť, osuška a pantofle, denní vstup na diskotéku Ober1, bazén, wi-fi, wellness (15:00-19:00), parkoviště, vánoční večeře.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: Silvestrovská večeře 150 €, děti do 11,9 let zdarma, 12-17,9 70 €, pobytová taxa cca 2 €/osoba od 14 let/noc.
  • Nepovinný příplatek: dětská postýlka 20 €/den, garáž 15 €/noc, jednolůžkový pokoj.
  • Domácí zvířata: povolena za poplatek 10 €/den (nesmí do restaurace).

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Sole
  • Miesto podľa CK: Madonna di Campiglio

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 844
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Design Oberosler s bazénem
  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Madonna di Campiglio, Madonna di Campiglio / Pinzolo

Cena
392 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 844

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
392,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €