Hotel Europa

Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Molveno, Paganella

Hotel Europa

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Molveno, Paganella
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel má panoramatickou polohu s překrásným výhledem na jezero, leží na hlavní třídě malého horského městečka Molveno, přímo na hranicích Národního Parku Adamello Brenta, do centra pouze 200m, zastávka skibusu je přímo u hotelu (50 m), vleky Ski ANDALLO jsou vzdáleny 4 km.

Ubytování

Pokoje R2-4 s možností 2 přistýlek, sociální zařízení, TV, fén, wi-fi, balkon, pokoje R2BP pro 2 osoby Best Price (speciální cena do vyprodání), pokoje jsou v depandanci a balkon mají jenom některé.

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 chodů, salátový bufet, Vánoční a Silvestrovská večeře fakultativně za příplatek.

Vybavení

Recepce, výtah, bar, restaurace, TV místnost, terasa s výhledem na jezero, parkoviště (limitované), lyžárna, wi-fi zdarma v celém objektu, skibus (cca 22.12. - cca 22.03.).

Základná cena zahŕňa

  • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na osobu na 3/4 noci nebo 7 nocí s polopenzí, zdarma skibus, wi-fi, parkoviště, dětská postýlka.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: pobytová taxa cca 2 €/osoba/noc od 14 let.
  • Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj, dětská postýlka na vyžádání zdarma.
  • Domácí zvířata: nejsou povolena.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Sole
  • Miesto podľa CK: Molveno

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 877
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Europa
  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Molveno, Paganella

Cena
266 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 877

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
266,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €