Hotel Jezero

  Chorvátsko, Plitvické jazerá

Hotel Jezero

    Chorvátsko, Plitvické jazerá
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Hotel Jezero sa nachádza v centrálnej zóne v Národnom parku Plitvické jazerá, iba 300 metrov od jazera Kozjak. Hotel Jezero, ukrytý v pokojnom prostredí Plitvických jazier, je ideálnym miestom na dovolenku v prírode, ktorá vám ponúkne pocit revitalizácie a pohodlia. Kombináciou kvalitných služieb a prijateľných cien ponúka hosťom relaxačnú a pohodlnú dovolenku v pokojnej a príjemnej atmosfére.

VYBAVENIE:
výťah, práčovňa, opatrovanie detí, kaderníctvo, kiosk, zmenáreň, bezplatná služba budenia, izbová služba je k dispozícii za príplatok od 7:00 do 23:00. Súčasťou hotela je 400-miestna reštaurácia, lobby bar a kaviareň, príjemné prostredie hlavnej a á la carte reštaurácie je rovnako príjemné ako široký výber jedál a nápojov. Kulinárska ponuka zahŕňa špeciality pripravené z produktov miestneho pôvodu s certifikátom kvality Lika. Medzi ďalšie výhody patrí nábytok vhodný pre deti, denné menu a obedové balíčky. Strážené parkovisko.

UBYTOVANIE:

Hotel Jezero má 210 izieb a 19 apartmánov, z ktorých dva sú bezbariérové.
Všetky izby sú vybavené LCD TV, trezorom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Kúpeľňa so sušičom na vlasy. Niektoré izby sú vybavené minibarom, bezplatnými toaletnými potrebami a balkónom.

STRAVOVANIE:

raňajky a večere

Urobte si svoju dovolenku s regeneráciou tela i duše ešte lepšou pomocou wellness zariadení: vírivka, fínska sauna, turecký parný kúpeľ a služby salónu krásy.

S celkovou konferenčnou plochou 380 m2, vynikajúcim audiovizuálnym vybavením a príjemným personálom je hotel Jezero ideálnou voľbou pre organizovanie obchodných rokovaní. Je to jeden z popredných kongresových hotelov v regióne Lika.
Súčasťou hotela je polyvalentná kongresová sála s kapacitou 220 miest, dve konferenčné miestnosti (Flora, kapacita 80 miest; Sedra, kapacita 25 miest) a dve menšie konferenčné miestnosti, každá s kapacitou 15 miest.


Bowling, tenisové kurty, turistické trasy

Krytý bazén, fitnescentrum

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Intermedial, IČ: 36713864. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Plitvické jazerá
  • Miesto podľa CK: Plitvické jazerá

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 276 237
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Hotel Jezero
    Chorvátsko, Plitvické jazerá

Cena
95 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 276 237

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
95,20 €
povinný príplatok za taxu a servisné poplatky - dieťa 12-17 rokov
0
2,50 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
13,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
10,60 €