Hotel Kiwengwa Beach Resort

  Tanzánia, Zanzibar, Kiwengwa

Hotel Kiwengwa Beach Resort

    Tanzánia, Zanzibar, Kiwengwa
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Letovisko

Kiwengwa

Umístění

Hotelový komplex několika budov a bungalovů postavených v místním stylu se nachází v krásné tropické zahradě, cca 1 km od vesnice Kiwengwa a cca 50 km od letiště.

Pláž

Kiwengwa Beach s bílým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od recepce, přístup hotelovou zahradou, slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Hotel

Vstupní hala, recepce, hlavní recepce, 2 a la carte restaurace (nejsou součástí all inclusive), lobby bar, bar u bazénu, butik se suvenýry, šperky a oděvy, WiFi v lobby zdarma, bazén s oddělenou částí pro děti; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, TV, moskytiérou, chladničkou, trezorem, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady; za poplatek WiFi (cca 15 USD). Za příplatek pokoje s výhledem na moře a suity s možností až 2 přistýlek pro děti.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu, odpolední kávu, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) v místech a časech určených hotelem. 1x možnost večeře v jedné z a la carte restaurací (nápoje za poplatek).

Rekreace

Tenisový kurt s půjčovnou vybavení, plážový volejbal, posilovna, animační programy; za poplatek vodní sporty na pláži (kitesurfing), potápěčské centrum.

Základná cena zahŕňa

* leteckou přepravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků 
* transfery v cíli zájezdů 
* 7 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu 
* služby česky mluvícího delegáta 
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základná cena nezahŕňa

Informace

Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu. 
Cena nezahrnuje: 
* turistické vízum - cca 50 USD/osoba - platba na letišti po příletu do destinace, je vyžadována platba kartou, nejsou akceptovány karty American Express * povinnou pobytovou taxu - cca 1 USD/osoba/noc

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Zanzibar
  • Miesto podľa CK: Vých.pobř.-Kiwengwa

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 096 277
dnes zatvorené

Tanzánia

Tropický africký raj Tanzánia má veľkú výhodu, že sem môžete za teplom a tropickým počasím cestovať kedykoľvek počas celého roka. Ak by sme však chceli zistiť, kedy je v priebehu roka najvhodnejší čas pre návštevu exotickej Tanzánie, tak pre cestu do severnej Tanzánie a na ostrovy je ideálne obdobie od júla do októbra a od decembra do marca. Pre južnú Tanzániu je to jún a pre západnú máj až október. Tanzánia vznikla zlúčením dvoch pôvodne nezávislých štátov, a to Tanganiky, ktorá leží pri rovnomennom jazere, a Zanzibaru. Krajina na východe Afriky pri Indickom oceáne ťaží najmä z dvoch oblastí cestovného ruchu. Tou prvou sú početné prírodné rezervácie, najznámejšie národné parky na svete a majestátne hory na čele so známym Kilimandžárom. Druhú oblasť tvorí nádherné pobrežie Indického oceánu a ostrov Zanzibar, kde sú jedny z najkrajších pláží na svete.

Nezáväzná objednávka

Hotel Kiwengwa Beach Resort
    Tanzánia, Zanzibar, Kiwengwa

Cena
1 275 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 096 277

Zájazd

dospělá osoba
2
1 275,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 10 dní - osoba
2
19,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 10 dní
0
45,00 €