Hotel Marco Polo Club Alpina

  Rakúsko, Hochkönig / Maria Alm, Ski Amadé, Ski Amadé - Hochkönig

Hotel Marco Polo Club Alpina

    Rakúsko, Hochkönig / Maria Alm, Ski Amadé, Ski Amadé - Hochkönig
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

otel leží 250 m od centra Maria Alm Hintertal,autobusová zastávka: Hintertal 100 m,nadmořská výška střediska: 1040 m, lyžařský areál/ lžařský vlek: Hochkönig Skischaukel se spojením do Dientenu, Mühlbachu a Maria Alm, Faschinglift 100 m

Ubytování

Typ A: 2 lůžkový pokoj (21m2)-sprcha/ WC, balkon / terasa, 1 pokojové studio v Haus Alpina s manželskou postelí
Typ B: 2-3 lůžkový pokoj (33m2)-sprcha/WC, balkon, v Haus Schöneck nebo Hochkönig, manželská postel a rozkládací pohovka
Typ C: 4 lůžkový 2 pokojový rodinný apartmán (33-45m2), sprcha / WC, balkon, obývací pokoj / ložnice s rozkládací pohovkou, 1 samostatná ložnice s manželskou postelí.

pokoje mají:sprcha/wc, vysoušeč vlasů, župan zapůjčený: splatný na místě, Euro 1, - za den, balkon / terasa, posezení - nebo jídelní kout, telefon, kabelová TV, WIFI, kuchyňský kout: 2 varné desky, kávovar, Mikrovlnná trouba, lednička, nádobí.

Vybavení

hotel se skládá ze 3 budov propojených opodzemní chodbou (Haus Aplina, Haus Schöneck a Haus Hochkönig) 50 m.Je zde recepce, zimní zahrada, WIFI v celé budově hotelu (s výjimkou restaurací), Boot room, lyžárna, 3 vleky, garáž: platí se na místě ca. Euro 5,- za den (3 stanice Tesla-chargin), restaurace, bar, kiosek, terasa, nekuřácké bistro, pivní zahrádka, zahrada, trávník, deštníky: zdarma podle dostupnosti, lehátka: zdarma podle dostupnosti, platí se na místě: kiosek, prádelna.

děti: 2 herny a samostatná klubovna pro mládež, dětské hřiště, dětský bazén, židlička

Aktivity

wellness centrum: 500 m2, krytý bazén: 100 m2, parní lázeň, sauna se 2 saunami, infračervená kabina, relaxační místnost, otevírací doba: jak je zveřejněna místně.Fitness/Wellness služby splatné na místě,solárium; masáže, různé kosmetické procedury.

Slevy

osoby na 3.a 4.lůžku do 6 let -100%,6-9 let -99%, 9-16 let -50%,od 16 let -30%

Základná cena zahŕňa

  • za osobu na noc s all inclusive, Ceny za osobu

Základná cena nezahŕňa

  • pobytová taxa - 2 Euro/os./noc

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Salzbursko
  • Miesto podľa CK: Ski Amadé - Hochkönig

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 355 529
dnes zatvorené

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Hotel Marco Polo Club Alpina
    Rakúsko, Hochkönig / Maria Alm, Ski Amadé, Ski Amadé - Hochkönig

Cena
537 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 355 529

Zájazd

osoba na pevném lůžku
2
537,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
13,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
10,60 €