Hotel Milano

  Taliansko, Lombardia, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Val di Sole, Ponte di Legno

Hotel Milano

    Taliansko, Lombardia, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Val di Sole, Ponte di Legno
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel Milano je rodinný hotel, nedávno kompletně zrekonstruovaný a elegantně zařízený leží na klidném místě v typické horské vesnici Vermiglio, skiareál Passo Tonale 10 km, skiareál Marilleva 900/Madonna di Campiglio 10km, Centro Fondo (běžkařské tratě) 2km od hotelu, zastávka skibusu před hotelem( směr Ponte di Legno). I

Ubytování

útulně zařízené pokoje(vana/sprcha, WC, fén), telefonem, SAT-TV, trezorem, WIFI
A: 2-4 lůžkové pokoje

Vybavení

recepce, bar, úschovna zavazadel, společenská místnost s TV, restaurace, výtah, parkoviště, lyžárna, sluneční terasa.Domácí zvířata na vyžádaní za poplatek. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Aktivity

sauna, parní lázeň, relaxační místnost s čajovým koutkem, relaxační a másážní sprchy.

Základná cena zahŕňa

  • ubytování za osobu na 1 noc s polopenzí
  • Ceny za osobu

Základná cena nezahŕňa

  • pobytová 1,50 EUR/os.nad 14 let/noc, Vánoční večeře 30,- EUR/os. , děti do 3 let zdarma, 3 - 12,9 let 20,- EUR, Silvestrovská večeře 40,- EUR/os., děti do 3 let zdarma, 3 - 12,9 let 25,- EUR, domácí zvíře 10,-EUR/den, Dětská postýlka na vyžádání - za poplatek 6 Eur/noc

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Tonale / Ponte di Legno
  • Miesto podľa CK: Tonale / Ponte di Legno

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 331 484
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Milano
    Taliansko, Lombardia, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Val di Sole, Ponte di Legno

Cena
352 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 331 484

Zájazd

osoba na pevném lůžku
2
352,30 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €