Hotel Miramonti

Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Alta Badia, Corvara in Badia, Sella Ronda

Hotel Miramonti

  Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Alta Badia, Corvara in Badia, Sella Ronda
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel se nachází v jednom z nejprestižnějších středisek Alta Badia Corvara, 800 m od lanovky Corvara (Sella Ronda) a cca 700 m od centra. Skibus u hotelu za poplatek.

Ubytování

Pokoje mají sociální zařízení, fén, TV, minibar, většinma jsou s balkonem, pokoje R4 pro 2-4 osoby, / označení BP je pro speciální nabídku časově ohraničenou /

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet, na vyžádání bezlepková strava, Silvestrovská večeře za příplatek (100 EUR dospělá, 40 EUR děti)

Vybavení

recepce, výtah, taverna – bar, restaurace, garáž a parkoviště (za poplatek na místě), lyžárna, TV místnost, herna, za poplatek sauna a turecká lázeň (od 14 let), wi-fi zdarma, fitness, miniklub 4-10 let 6 dnů v týdnu.

Základná cena zahŕňa

  • Ubytování za osobu a uvedený počet nocí s polopenzí, zdarma wi-fi v hale, fitness.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: pobytová taxa cca 2,50 €/osoba/noc od 14 let, Silvestrovská večeře 100 € osoba, děti 2-11,9 let 40 €
  • Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj DUS, dětská postýlka 16 €/den (je možno i vlastní bez poplatku), sauna a turecká lázeň cca 6 € (nutno objednat na recepci), parkoviště 16 €/noc, garáž 16 €/noc, skibus se platí
  • Domácí zvířata: povolena na vyžádání 16 € / den – musí mít vlastní pelíšek.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Corvara

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 813
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Miramonti
  Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Alta Badia, Corvara in Badia, Sella Ronda

Cena
412 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 813

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
412,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €