Hotel Panorama ***

Rakúsko, Tirolsko, Zillertal, Finkenberg

Hotel Panorama ***

  Rakúsko, Tirolsko, Zillertal, Finkenberg
Číslo zájazdu: 1 376 130
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel leží v centru Finkenbergu, lanovky: Almbahnen 100 m, běžkařské trasy: 7 km

Ubytování

Hotel nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, některé s balkónem. Pokkoje jsou vybaveny trezorem, koupelna / WC, fén, sprcha, telefon, TV, WIFI připojení k internetu - zdarma

Stravování

Polopenze - snídaňový bufet, večeře (3chodové menu podle vašeho výběru), salátový bufet. Vánoční večeře v ceně (24. prosince) (3 chody) 2 malé nápoje na osobu k večeři (18:00 - 22:00) (točené pivo 0,3 l, stolní víno 1/8 l, nealkoholické nápoje 0,2 l)

Vybavení

Recepce: 24hodinová recepce, parkoviště - zdarma, WiFi v celém domě - zdarma, bar, terasa, restaurace

Wellness: parní lázeň, sauna, whirlpool - volitelně za poplatek na místě, relaxační místnost, solárium - volitelně za poplatek na místě, posilovna - zdarma, kulečník - volitelně za poplatek na místě, stolní tenis - zdarma

Základná cena zahŕňa

  • ubytování za osobu s polopenzí, vstup do wellness
  • CENA za osobu na noc:

Základná cena nezahŕňa

  • pobytová taxa: platba na místě
  • domácí zvířata povolena - na vyžádání, volitelně za poplatek na místě, 10,00 EUR/ noc
  • příplatek za jednolůžkový pokoj: + 100,-Kč/os/noc
  • příplatek za pokoj s balkónem: + 85,-Kč/os/noc

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Tirolsko
  • Miesto podľa CK: Finkenberg

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 376 130
dnes zatvorené

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Hotel Panorama ***
  Rakúsko, Tirolsko, Zillertal, Finkenberg

Cena
639 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 376 130

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
639,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €