Termín:
29. 11. – 1. 12. 2019
Počet dní:
3 (pi – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia
Pôvodná cena:
150  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Úvod

Svetoznáme kúpele Piešťany sú špičkou v liečbe reumatických ochorení a pomáhajú aj pri iných ochoreniach pohybového aparátu. Wellness a liečebný hotel Park**** s rekonštruovaným a elegantným interiérom sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, pri ramene rieky Váh. Hotel je vhodný na dlhodobé kúpeľné aj relaxačné, škrášľovacie a ozdravné pobyty.

Úvod
Poloha

Hotel Park v Piešťanoch je vzdialený necelých 300 m od pešej zóny a 500 m od Kúpeľného ostrova.

Ubytovanie

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 104 izbách, ktoré sú vybavené kúpeľňou s WC, káblovou LCD televíziou, Wi-Fi, minibarom, rádiobudíkom, telefónom, sušičom na vlasy, županmi a papučkami. Izby a niektoré apartmány majú balkón. TYPY IZIEB:Dvojlôžková izba má možnosť jednej prístelky v podobe rozkladacieho lôžka. Na balkóne s výhľadom do prírody je pripravené posedenie. Rozloha izieb 19 až 25 m2.Dvojlôžkový apartmán – má 1/2 spálňu (15,7 m2) a obývaciu izbu (26,7 m2) s rozťahovacím gaučom s možnosťou 2 prísteliek. K jeho vybaveniu patrí chladnička, varná kanvica, čajový a kávový servis. Niektoré apartmány sú s klimatizáciou (za poplatok).Dvojlôžkové štúdio s možnosťou 2 prísteliek na rozťahovacom gauči. Vybavené je chladničkou, varnou kanvicou, čajovým a kávovým servisom. Štúdio má terasu. Rozloha štúdia je 57 m2 a terasy 15,7 m2.Rodinné apartmány Lux pre 4 až 6 osôb tvoria 1/2 alebo 2/2 spálne, obývacia izba s rozťahovacím gaučom s možnosťou 2 prísteliek. Vybavené sú chladničkou, varnou kanvicou, čajovým a kávovým servisom, trezorom a klimatizáciou (za poplatok 6 €/noc). Rozloha apartmánov Lux je 32,2 až 58,5 m2.

Stravovanie

Raňajky, obedy aj večere sa podávajú formou bufetu, k dispozícii je šalátový bufet, dezerty. V prípade menšieho počtu hostí sa večere servírujú ako výber z menu. Hotel ponúka aj stravu pre celiatikov, príp. bezlepková strava na požiadanie. Obedy sa podávajú v čase od 11:30 do 14:00 hod.

V termíne 01.07.-31.08. možnosť pobytu ALL INCLUSIVE:

raňajky (7:00 - 10:00 h), obedy (11:30 - 14:00
h), večere (18:00 - 20:30 h) formou bufetových stolov
dopoludňajší snack 10:30 - 11:30 h v kaviarni
(nealko, káva, čaj, domáce koláče - slané/sladké, sezónne ovocie)
popoludňajší snack 15:00 - 16:00 h v kaviarni
(nealko, káva, čaj, domáce koláče - slané/sladké, sezónne ovocie)
nápoje počas hlavného stravovania (obedy a
večere) v reštaurácii - pivo, víno, nealko

Vybavenie a služby hotela

HOTEL V hoteli Park je požičovňa bicyklov a palíc na nordic walking, 3-krát týždenne fit program. Pre deti je pripravený detský kútik. Večer sa koná zábava so živou hudbou. V celom hoteli je Wi-Fi zdarma. Hostia môžu využiť uzatvorené a monitorované parkovisko za poplatok 2 €/noc/auto.REŠTAURÁCIEReštaurácia Park ponúka domáce špeciality aj jedlá z medzinárodnej kuchyne (francúzskej, talianskej, maďarskej a pod.). Pripravuje tiež jedlá vhodné pre celiatikov. V reštaurácii je sedenie pre 150 osôb. V kaviarni sa podávajú domáce zákusky a káva, kapacita je 60 osôb. Na letnej terase je pripravené sedenie pre 40 ľudí. Jej súčasťou je detské ihrisko. Bar na šiestom poschodí Cafe Panorama s panoramatickou terasou ponúka miešané drinky. Kapacita je 40 osôb.ŠPORT & ZÁBAVA V okolí hotela Park v Piešťanoch je množstvo príležitostí na športové aktivity:Ratnovská zátoka je vhodná na wakeboarding, wakeskating, vodné lyže. K dispozícii je trampolína, Vodníkov domček, pieskovisko, šmykľavky, hojdačky.Sĺňava je vhodná na kanoistiku, člnkovanie a windsurfing. Nájdete tu tiež plážové ihrisko. Okruh okolo Sĺňavy (Kolokruh Sĺňava) je vhodný na in-line korčuľovanie. Otvorený je od apríla do októbra.Funny park je nafukovací aquapark so zážitkovým bazénom, plaveckým bazénom, 54 mm dlhou šmykľavkou Big Slide, bazénom s lodičkami a nafukovacím hradom. Nachádza sa v Piešťanoch pri zimnom štadióne. Okrem toho je k dispozícii 9-jamkové Piešťanské golfové ihrisko, squash v Squash clube, tenisové centrum, Bowling center Victoria. Okolie Piešťan je vďaka 150 km cyklotrás vhodné na cykloturistiku. Vyskúšať môžete aj jazdu na koni (plemeno Paso Fino Colombiano).Priamo v hoteli je k dispozícii posilňovňa a biliard.WELLNESS & SPA V hotelovom wellness centre môžu hostia využiť whirlpool, sauny (fínska, parná, infra). Súčasťou krytého bazénu je vodný gejzír, dnové kreslá a vodopád. Bazén je prepojený s letnou terasou s ležadlami. Hostia môžu vyskúšať aj niektorú z ponúkaných masáži – thajská, shiatsu, ajurvédska, champi, reflexné masáže alebo masáže lávovými kameňmi. Okrem toho sú k dispozícii aj služby kaderníckeho salóna, pedikúra a manikúra.Ponuka procedúr sa rozšírila aj o bahenné zábaly.TIPY NA VÝLETY Hrad BeckovČachtický hradČervený kameňTrenčiansky hradTopoľčiansky hradSmolenický zámokNitriansky hradPark miniatúr v obci Podolie

Pre deti

Letný Planet fun v hoteli Park bude prebiehať počas celých letných prázdnin, teda v termíne 1.7.-31.8.2019 na 3, 5 alebo 7 nocí.

Všetky pobyty Planet fun budú v réžii 2 skvelých animátorov a hlavne pre deti, ale aj pre ich rodičov alebo starých rodičov bude pripravený bohatý celodenný animačný program (tvorivé dielničky, kvízy a súťaže, spoločenské hry a ešte oveľa viac).

Balíček 1

Planet FUN

Pobyt na 3 noci pre 2 osoby a 2 deti do 15 rokov zdarma*

3x ubytovanie v apartmáne s all inclusive (raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov, dopoludňajší a popoludňajší snack pre deti v spoločenskom salóniku, pre dospelých v kaviarni (nealko, káva, čaj, domáce koláče-slané/sladké, sezónne ovocie, nápoje počas hlavného stravovania (obedy a večere) v reštaurácii - pivo, víno nealko), neobmedzený vstup do bazéna počas otváracích hodín, fitnes, fitprogram 3x týždenne, 20% zľava na wellness a SPA procedúry.
Uvedené ceny a pobyty platia v termíne: 01.07.-31.08.

Cena od 528 EUR / 3 noci / 2 osoby a 2 deti do 15 rokov zdarma*
Možnosť pobytu Planet FUN na 5 nocí: 878 EUR, na 7 nocí: 1228 EUR

Balíček 2

Wellness pobyt – ubytovanie s polpenziou, 1x klasická čiastočná masáž (20 min.), 1x oxygenoterapia (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), neobmedzený vstup do bazéna a fitnes, fit program 3x týždenne. Pobyt na 2 noci. 20% zľava na ďalšie wellness & spa procedúry.

Balíček 3

Harmony pobyt - ubytovanie s polpenziou, 1x masáž lávovými kameňmi (40 min.), 1x hydromasážna vaňa (20 min.), 1x oxygenoterapia (20 min.), 1x champi - indická masáž hlavy (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), neobmedzený vstup do bazéna a fitnes, fit program 3x týždenne. Pobyt na 3 noci. 20% zľava na ďalšie wellness & spa procedúry.

Balíček 4

Senior pobyt – ubytovanie s polpenziou, 1x orientačné lekárske vyšetrenie, 1x klasická masáž čiastočná (20 min.), 1x hydromasážna vaňa (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), 1x oxygenoterapia (20 min.), 1x mäkké techniky s fyzioterapeutkou (20 min.), neobmedzený vstup do bazéna a fitnes, fit program 3x týždenne. Pobyt na 5 nocí. 20% zľava na ďalšie wellness & spa procedúry.

Balíček 5

Liečebný pobyt – ubytovanie s polpenziou, 1x orientačná lekárska konzultácia (pri pobytoch s 15 alebo 20 procedúrami 2x), 5,10, 15 alebo 20 procedúr podľa odporúčania lekára, neobmedzený vstup do bazéna a fitnes, fit program 3x týždenne. Pobyt na 7 nocí. 20% zľava na ďalšie wellness & spa procedúry. Odporúčaný deň nástupu na liečebný pobyt je nedeľa.

Balíček 6

Letný All inclusive pre dospelých

Pobyt na 3 noci pre 2 osoby

3x ubytovanie v štandardnej izbe s all inclusive, raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov, dopoludňajší a popoludňajší snack pre dospelých v kaviarni (nealko, káva, čaj, domáce koláče-slané/sladké, sezónne ovocie, nápoje počas hlavného stravovania, obedy a večere v reštaurácii - pivo, víno nealko), neobmedzený vstup do bazéna počas otváracích hodín, fitnes, fitprogam 3x týždenne, 4 procedúry v cene (1x klasická masáž čiastočná 20 min, 1x hydromasážna vaňa 20 min, 1x parafango zábal 20 min, 1x oxygenoterapia 20 min), 20% zľava na ostatné wellness a SPA procedúry. Uvedené ceny a pobyty platia v termíne: 01.07.-31.08.

Cena od 498 EUR / 3 noci / 2 osoby
Možnosť pobytu All inclusive na 5 nocí: 728 EUR, na 7 nocí: 1028 EUR

Balíček 7

Relax Mini

Pobyt na 2 noci pre 2 osoby a 1 dieťa do 15 rokov zdarma*

2x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, nápoj na privítanie (0,1 l víno), polpenzia podávaná formou bufetu, neobmedzený vstup do hotelového bazéna s vodopádom, dnovým gejzírom a vodnými kreslami, denný vstup do sauny, fitnes centrum.
Procedúry: 1x klasická masáž čiastočná (20min.), 1x parafango zábal (parafín+bahno) (20min.), 1x oxygenoterapia s vitamínovým nápojom (20 min.), 1x tibetská masáž (20min.).
BONUS: 20% zľava na ďalšie procedúry spa & wellness, fit program, 1x za týždeň živá hudba do tanca, 1x za týždeň posedenie pri tónoch pianistu, 1x zapožičanie 1 páru nordick walking palíc, 1x zapožičanie bicykla

Cena od 268 EUR / 2 noci / 2 osoby a 1 dieťa do 15 rokov zdarma*

Balíček 8

Relax Maxi

Pobyt na 4 noci pre 2 osoby a 1 dieťa do 15 rokov zdarma*

4x ubytovanie na dvojlôžkovej izbe obsadenej dvoma osobami, nápoj na privítanie (0,1 l víno), polpenzia podávaná formou bufetu, neobmedzený vstup do hotelového bazéna s vodopádom, dnovým gejzírom a vodnými kreslami, denný vstup do sauny, fitnes centrum.
Procedúry: 1x klasická masáž čiastočná (20min.), 1x parafango zábal (parafín+bahno) (20min.), 1x oxygenoterapia s vitamínovým nápojom (20 min.), 1x tibetská masáž (20min.), 1x champi – indická masáž hlavy (20min.), 1x hydromasážna vaňa (20min.), 1x skupinové cvičenie vo vode (20 min.).
BONUS: 20% zľava na ďalšie procedúry spa & wellness, fit program, 1x za týždeň živá hudba do tanca, 1x za týždeň posedenie pri tónoch pianistu, 1x zapožičanie 1 páru nordick walking palíc, 1x zapožičanie bicykla

Cena od 498 EUR / 4 noci / 2 osoby a 1 dieťa do 15 rokov zdarma*

*uvedený počet detí v sprievode 2 dospelých osôb má pobyt zdarma

Balíček 9

Ubytovanie - polpenzia, neobmedzený vstup počas otváracích hodín do bazéna a fitnes, 20% zľava na wellness & spa procedúry.

Balíček 10

Vianočný pobyt

Pobyt na 5 nocí v termíne 20.12.-27.12.2019 zahŕňa ubytovanie s polpenziou, ovocný tanier pri príchode na izbe, slávnostná vianočná večera 24.12. so živou hudbou a vianočný darček, Štefanská oldies party 26.12., procedúry: 1x klasická masáž (20 min), 1x parafango zábal (20 min), 1x oxygenoterapia (20 min) alebo 1x biolampa (10 min), 20% zľava na všetky ďalšie procedúry, voľný vstup do bazéna a fitnes, vstup do saunového sveta 3x 1 hodina počas pobytu, FIT program v bazéne.

Silvestrovský pobyt

Pobyt na 5 nocí v termíne 27.12.2019-03.01.2020 zahŕňa ubytovanie s polpenziou, prekvapenie pri príchode na izbe, 1x horúca čokoláda so šľahačkou, Silvestrovský večer 31.12. so skvelou zábavou, 3-chodová večera, neskorý bufet, polnočná kapustnica, novoročný prípitok, procedúry: 1x klasická masáž (20 min), 1x parafango zábal (20 min), 1x oxygenoterapia (20 min) alebo 1x biolampa (10 min), 20% na všetky ďalšie procedúry, voľný vstup do bazéna a fitnes, vstup do saunového sveta 3x 1 hodina počas pobytu, FIT program v bazéne, 1x hodina biliardu.

Doprava

Hotel Park je dostupný individuálnou dopravou.

Izby

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  V cene je ubytovanie s polpenziou, neobmedzený vstup do bazéna počas otváracích hodín, fitnes, župan, papučky, fit program 3x týždenne. Hostia majú 20-percentnú zľavu na wellness a spa procedúry. Pre dieťa do 6 rokov bez nároku lôžko je stravovanie zdarma.

Základná cena nezahŕňa

  POVINNÉ DOPLATKYNa mieste sa platí miestny poplatok.OSTATNÉ DOPLATKY
  Poplatok za domáce
  zviera (psa) 15 € / noc
  Pobyt s domácim
  zvieraťom (psom) je možný len na izbách štandard
  Na izbe môže byť počas
  pobytu len jedno domáce zviera (pes)
  Pri rezervácii pobytu je
  potrebné hneď nahlásiť domáce zviera, resp. psa

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Satur Travel, ktorá zájazd organizuje.

 • Lokalita podľa CK: Západné Slovensko
 • Miesto podľa CK: Piešťany

Slovensko

Slovensko sa môže pochváliť nádhernou prírodou, v rámci ktorej sú dominantou vysoké pohoria. Vysoké Tatry majú povahu veľhôr, čomu zodpovedá aj ich majestátnosť. Krása hôr vynikne ako v zime, kedy sa premenia na lyžiarsky raj, tak aj v lete, kedy je možné po dobrodružných horských chodníkoch podnikať jednu túru za druhou. Na rôzne možnosti športového vyžitia a aktivít počas celého roka nadväzuje bohatý wellness program miestnych hotelov a kúpeľov. Slovensko, to však nie sú len vysoké hory. Južná časť krajiny v oblasti Podunajskej nížiny je vyhlásenou oblasťou termálnych kúpeľov a wellness komplexov. Turistickým lákadlom je aj naše hlavné mesto. Okrem hradu predstavuje hlavný cieľ turistických návštev aj veľkolepý Dunaj. Vyberte si našu rodnú krajinu ako príjemný cieľ dovolenky s minimálnou dĺžkou cestovania.


Hotel Park - Relax Mini Pobyt 2 noci ****

Číslo zájazdu: 963547
Slovensko, Slovenské termály, Západné Slovensko, Piešťany

Všetky termíny a možnosti (115)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospelú osobu
Autom
Pi 13.12 – Ne 15.12.2019
2 lôžková izba
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 18.12 – Pi 20.12.2019
2 lôžková izba
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 6.11 – Pi 8.11.2019
2 lôžková izba
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
Pi 8.11 – Ne 10.11.2019
2 lôžková izba
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 13.11 – Pi 15.11.2019
2 lôžková izba
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
Pi 15.11 – Ne 17.11.2019
2 lôžková izba
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 20.11 – Pi 22.11.2019
2 lôžková izba
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
Pi 22.11 – Ne 24.11.2019
2 lôžková izba
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
Pi 29.11 – Ne 1.12.2019
2 lôžková izba
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 4.12 – Pi 6.12.2019
2 lôžková izba
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
Pi 6.12 – Ne 8.12.2019
2 lôžková izba
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 11.12 – Pi 13.12.2019
2 lôžková izba
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 18.12 – Pi 20.12.2019
2 lôžková izba, prístelka
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 6.11 – Pi 8.11.2019
2 lôžková izba, prístelka
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
Pi 8.11 – Ne 10.11.2019
2 lôžková izba, prístelka
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 13.11 – Pi 15.11.2019
2 lôžková izba, prístelka
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
Pi 15.11 – Ne 17.11.2019
2 lôžková izba, prístelka
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 20.11 – Pi 22.11.2019
2 lôžková izba, prístelka
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
Pi 22.11 – Ne 24.11.2019
2 lôžková izba, prístelka
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
Pi 29.11 – Ne 1.12.2019
2 lôžková izba, prístelka
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 4.12 – Pi 6.12.2019
2 lôžková izba, prístelka
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
Pi 6.12 – Ne 8.12.2019
2 lôžková izba, prístelka
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 11.12 – Pi 13.12.2019
2 lôžková izba, prístelka
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
Pi 13.12 – Ne 15.12.2019
2 lôžková izba, prístelka
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%
Autom
St 18.12 – Pi 20.12.2019
2 lôžkový apartmán family lux, 2 prístelky
3 dni
polpenzia
125 EUR
LM | Po zľave 17%