Hotel Sant' Anton

  Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Bormio, Bormio / San Colombano

Hotel Sant' Anton

    Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Bormio, Bormio / San Colombano
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel Sant´Anton leží v klidné části města, 150 m od centra, termální lázně a kluziště nedaleko . Lyžařský areál 1,5 km. Skibus před hotelem.T

Ubytování

vana/sprcha/WC/fén, horský výhled, topení, telefon, SAT-TV, WIFI, minibar, trezor.
A: 2-4 lůžkový pokoj

Vybavení

recepce, bar, restaurace, místnost s hrami pro děti, televizní místnost, kongresová místnost, lyžárna, parkoviště, garáže na vyžádání, terasa.Bezbariérový přístup.

Aktivity

za poplatek sauna, vířivka.

Slevy

osoby na 3. a 4. lůžku: do 8 LET 100%, nad 8 let 30%

Pobyt

Kratší pobyty na vyžádání.

Základná cena zahŕňa

  • ubytování za osobu na 1 noc s polopenzí.
  • Ceny za osobu

Základná cena nezahŕňa

  • Pobytová taxa ca 1,80 EUR/ osoba nad 12 let/noc, Domácí zvířata 10,- EUR/den., Garáž na vyžádání 10,-den., Dětská postýlka 10,-/den.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Bormio
  • Miesto podľa CK: Bormio

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 352 331
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Sant' Anton
    Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Bormio, Bormio / San Colombano

Cena
1 035 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 352 331

Zájazd

osoba na pevném lůžku
2
1 035,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
32,20 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
24,20 €