HOTEL TRAVERTÍN - Komplexní léčebný pobyt - Vyšné Ružbachy

Slovensko, Východné Slovensko, Vyšné Ružbachy

HOTEL TRAVERTÍN - Komplexní léčebný pobyt - Vyšné Ružbachy

  Slovensko, Východné Slovensko, Vyšné Ružbachy
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Jedná se o lázeňský dům, který se nachází v centru lázní a upřednostňují ho nejen rodiny s dětmi, ale i partnerské dvojice. Je ze 70. let minulého století. Část pokojů je zrekonstruovaná. K dispozici je letní termální koupaliště, minerální jezírko, krytý bazén, půjčovna kol, fitness, minigolf, tenis, sauna aj.

Ubytování

Pokoje jsou dvoulůžkové rekonstruované s možností přistýlky (pro dítě), s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, rádiem, telefonem, chladničkou, minibarem a balkónem.

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na služby zdarma.

Základná cena zahŕňa

  • Komplexní léčebný pobyt
  • vstupní lékařská prohlídka, v průměru 3 léčebné procedury / noc. 2 hod. vstup/noc do Vitálního světa s bazénem v Balneoterapii. Procedury se v neděli neposkytují. Pobyt začíná večeří a končí snídaní, poslední oběd je formou obědového balíčku, který dostanete v den odchodu u snídaní.
  • Cena za osobu / noc s plnou penzí a programem.
  • Dítě do 4 let bez nároku na služby zdarma.

Základná cena nezahŕňa

  • Rekreační poplatek

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČO 25379178.
Lokalita podľa usporiadateľa: Pieniny, Vyšné Ružbachy

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 447 695
dnes zatvorené

Slovensko

Slovensko sa môže pochváliť nádhernou prírodou, v rámci ktorej sú dominantou vysoké pohoria. Vysoké Tatry majú povahu veľhôr, čomu zodpovedá aj ich majestátnosť. Krása hôr vynikne ako v zime, kedy sa premenia na lyžiarsky raj, tak aj v lete, kedy je možné po dobrodružných horských chodníkoch podnikať jednu túru za druhou. Na rôzne možnosti športového vyžitia a aktivít počas celého roka nadväzuje bohatý wellness program miestnych hotelov a kúpeľov. Slovensko, to však nie sú len vysoké hory. Južná časť krajiny v oblasti Podunajskej nížiny je vyhlásenou oblasťou termálnych kúpeľov a wellness komplexov. Turistickým lákadlom je aj naše hlavné mesto. Okrem hradu predstavuje hlavný cieľ turistických návštev aj veľkolepý Dunaj. Vyberte si našu rodnú krajinu ako príjemný cieľ dovolenky s minimálnou dĺžkou cestovania.

Nezáväzná objednávka

HOTEL TRAVERTÍN - Komplexní léčebný pobyt - Vyšné Ružbachy
  Slovensko, Východné Slovensko, Vyšné Ružbachy

Cena
424 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 447 695

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
424,40 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa - osoba
2
14,40 €