Hotel Venus

  Česko, Karlovarský kraj, Karlovy Vary

Hotel Venus

    Česko, Karlovarský kraj, Karlovy Vary
Číslo zájazdu: 1 300 198
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

POLOHA:
prednosťou hotela Venus je výborná poloha priamo v srdci kúpeľnej zóny Karlových Varov, v blízkosti Mlýnskej a Sadovej kolonády a taktiež príjemná rodinná atmosféra. Moderný charakter hotela sa spája s viac než storočnou históriou budovy, v ktorej je umiestnený.
VYBAVENIE HOTELA:
recepcia, reštaurácia, lobby bar, terasa, Wi-Fi, balneologické centrum, liečebný bazén (28°C), whirlpool (38°C), sauna, fitness, parkovisko (obmedzený počet miest - za poplatok). Pes možný (za poplatok). Hotel ponúka svojim klientom okrem klasického ubytovania aj kúpeľný liečebný pobyt a obľúbené wellness balíčky.
IZBY:
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, sprcha s WC, fén, župan, TV, telefón, trezor, minibar, rádio, Wi-Fi.
WELLNESS BALÍČKY:
Na skok do Karlových Varov: 1 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 1 x slávnostná večera pri sviečkach, 1 x raňajky formou bufetu, uvítací nápoj, 1 x čiastočná masáž s aromatickým olejom, voľný vstup do bazénu s vírivkou do 22.00 hod.

Romantika vo dvojici: 1 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 1 x slávnostná večera pri sviečkach, prekvapenie na izbe, 1 x raňajky servírované na izbe, uvítací nápoj, 1 x čiastočná masáž s aromatickým olejom, nočný vstup do bazénu s vírivkou po 22.00 hod, 1 x káva so zákuskom v lobby bare.

Babská jazda: 2 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 1 x polpenzia, 1 x degustačné menu, uvítací nápoj, 1 x čiastočná masáž s aroma olejom, 1 x parafínový zábal na ruky, voľný vstup do bazénu s vírivkou do 22:00 hod, fitness, 20% zľava na kozmetické služby.

Classic víkend: 3 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 3 x polpenzia + teplé a studené nealkoholické nápoje, uvítací nápoj, 1 x originálny Becherov kúpeľ, 1 x čiastočná aromamasáž, 1 x parafín na ruky, voľný vstup do bazénu s vírivkou do 22:00 hod.

Relax podľa kráľa Karla IV.: 3 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 2 x polpenzia + teplé a studené nealkoholické nápoje, uvítací nápoj, 1 x stredoveká slávnostná večera, 1 x kráľovský kúpeľ, 1 x kráľovská masáž, 1 x parafango, voľný vstup do bazénu s vírivkou do 22:00 hod, fitness.

Cyklo wellness cestou necestou: 3 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 3 x polpenzia + teplé a studené nealkoholické nápoje, uvítací nápoj, 1 x podvodná masáž (hydroxer), 1 x čiastočná masáž (20 min), voľný vstup do bazénu s vírivkou do 22:00 hod, fitness, úschovňa bicyklov. K dispozícií je cyklo sprievodca znalý miestnych cyklotrás.

Relaxačný pobyt: 7 x ubytovanie v **** komfortnej izbe štandard, 7 x polpenzia + teplé a studené nealkoholické nápoje, uvítací nápoj, 1 x tvárová maska, 1 x klasická masáž čiastočná, 1 x hrejivý zábal na ruky, 1 x oxygenoterapia, 1 x vírivý kúpeľ v minerálnej vode, 1 x Becherov kúpeľ, voľný vstup do bazénu s vírivkou do 22:00 hod.
KÚPEĽNÝ POBYT od min. 7 nocí:
ubytovanie, plná penzia (výber z rôznych druhov diét podľa odporúčania lekára) + studený a teplý nealkoholický nápoj k jedlám, uvítací nápoj, voľný vstup do bazénu a vírivky, vstupné vyšetrenie a zostavenie individuálneho liečebného plánu, denná pitná kúra, 17 liečebných procedúr predpísaných lekárom za týždeň, základné laboratórne vyšetrenia a EKG podľa potreby. Pri 14-tich a viacdenných pobytoch kontrolná prehliadka.
Strava:
raňajky resp. polpenzia resp. plná penzia; raňajky – formou bufetu, obedy a večere – výber z menu.
Okolie:
hrad Loket, hrad Bečov nad Teplou, zámok Kynžvart, zámok Chyše, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně.

Základná cena zahŕňa

 • ubytovanie
 • raňajky resp. polpenzia resp. plná penzia
 • uvítaci prípitok
 • bazén
 • služby a procedúry podľa typu pobytu
 • DPH.

Základná cena nezahŕňa

Možné príplatky:
 • cestovné poistenie typ A1 resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC
 • jednolôžková izba (na vyžiadanie)
 • večere +15,- €/osoba/noc
 • plná penzia +28,- €/osoba/noc
 • pes 15,- €/deň - platba na mieste
 • parkovanie +250,- CZK/auto/deň - platba na mieste.
Povinné príplatky:
 • pobytová taxa cca 21,- CZK/osoba/noc
 • štedrovečerný príplatok +30,- €/osoba - platba na mieste
 • silvestrovský príplatok +80,- €/osoba - platba na mieste.
Možné zľavy:
 • Hotelové ubytovanie: -35%/dieťa 3-6 rokov, -20%/dieťa 7-14 rokov. Kúpeľný pobyt: -20%/dieťa 7-14 rokov.
Liečenie detí:
 • Hotel poskytuje liečenie deťom od 7 rokov. Deti obdržia 10 procedúr za týždeň, prehliadka pediatra je zahrnutá v cene.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Pegas Tour, IČ: 34130543. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Karlovarský kraj
 • Miesto podľa CK: Karlovy Vary

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 300 198
Dnes 8–14.30 h

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.

Nezáväzná objednávka

Hotel Venus
    Česko, Karlovarský kraj, Karlovy Vary

Cena
138 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 300 198

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
138,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
8,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
6,36 €