Termín:
22. 2. – 29. 2. 2020
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

velmi hezký a příjemný hotel Villa Eden se nachází cca 5 km od ledovce Marmolada a 10 km od malebného střediska Alleghe-Civetta a Marmolada. V okolí jsou městečka Rocca Pietore, Sottoguda, Caprile. Zastávka  skibusu je u hotelu.

Ubytování

hotel nabízí velmi příjemné ubytování v pokojích s možností 2 přistýlek, s koupelnou a WC, fénem, TV, některé pokoje mají balkon.

Stravování

bufetová snídaně, večeře 3chodové menu, zeleninový bufet. 

Vybavení

wellness (sauna, pára, whirpool), parkování, lyžárna.  

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

ubytování za osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, pobyty od 3 nocí na vyžádání, jinak sobota-sobota.

Základná cena nezahŕňa

Povinný příplatek: pobytová taxa.Nepovinné příplatky:  dvoulůžkový pokoj jako jednolůžkový.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Color Travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Sottoguda - Caprile / Marmolada

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.


Hotel Villa Eden ***

Číslo zájazdu: 928939
Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Arabba / Marmolada, Sella Ronda, Sottoguda