Hotelový komplex Dorisol

  Portugalsko, Madeira, Funchal

Hotelový komplex Dorisol

    Portugalsko, Madeira, Funchal
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Letovisko

Funchal

Umístění

Hotelový komplex čtyř samostatných hotelů: Dorisol Estrelicia, Dorisol Buganvilia, Dorisol Mimosa a Florasol se nachází v klidné oblasti cca 2 km od centra Funchalu s mnoha obchody a bary a cca 23 km od letiště; autobusová zastávka cca 100 m od hotelu.

Pláž

V oblasti Funchalu se nachází několik kamenitých pláží, cca 600 m od hotelu se nachází koupaliště Ponta Gorda s terasou a několika bazény s mořskou vodou a tobogán u bazénu pro děti (za poplatek).

Hotel

Vstupní hala, recepce, výtahy, restaurace, restaurace a la carte, bar u recepce a u bazénu, WiFi v areálu hotelu zdarma (omezený dosah), obchod se suvenýry, 2 bazény, dětské brouzdaliště, vnitřní bazén; slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, osušky za vratný depozit.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), SAT/TV, telefonem a balkonem; za poplatek trezor.

Stravování

Polopenze bufetovou formou.

Rekreace

Stolní tenis, kulečník, posilovna, dětské hřiště; za poplatek tenisový kurt, wellness centrum – sauna, jacuzzi, masáže; 18jamkové golfové hřiště cca 10 km od hotelu.

Nabídka programu
Informace

Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné. Vnitřní bazén a wellness je v rámci aktuálních opatření mimo provoz.

Základná cena zahŕňa

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
 • transfery v destinaci
 • 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
 • služby delegáta
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Madeira
 • Miesto podľa CK: Funchal

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 374 114
Dnes 8–14.30 h

Portugalsko

Z dvoch krajín na Pyrenejskom polostrove predstavuje Portugalsko tú menšiu a hlavne nedocenenú turistickú destináciu. Portugalsko láka každoročne tisíce Slovákov na vôňu pomarančov i ďalšieho ovocia, ako aj na chuť pravého portského vína. Juh krajiny je preslávený nádhernými plážami a bohatým nočným životom. Ide predovšetkým o oblasť Algarve, kde je vybudovaných najviac hotelov a je tu najteplejšie more v rámci Portugalska. Stred krajiny uspokojí milovníkov histórie vďaka početným kultúrnym pamiatkam a hlavnému mestu Lisabon. Sever zas vábi na staré ľudové tradície v malých dedinkách a na povestné vínne pivnice. Je tu najväčšia sila portugalského patriotizmu a centrom oblasti je veľmi známe Porto. Portugalsko má asi desať a pol milióna obyvateľov, asi rovnako ako Česká republika. K Portugalsku patria aj ďalšie dve obľúbené ostrovné destinácie, ktorými sú Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1.5.2017 bude v meste Santa Cruz na portugalskom ostrove Madeira vyberaná pobytová taxa ecotax vo výške 1 EUR/os./noc, max 5 EUR/os./pobyt. Poplatok bude hradený priamo v mieste pobytu ubytovateľovi. Nariadenie sa vzťahuje na všetky typy ubytovacích zariadení v obci Santa Cruz. Od poplatku sú oslobodené osoby do 18 rokov.

Nezáväzná objednávka

Hotelový komplex Dorisol
    Portugalsko, Madeira, Funchal

Cena
357 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 374 114

Zájazd

dospělá osoba
2
357,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 8 dní
0
36,00 €