Iberostar Las Dalias Hotel

  Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Costa Adeje

Iberostar Las Dalias Hotel

    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Costa Adeje
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Úvod

Hotelový komplex ponúka kvalitné služby pre všetky vekové kategórie v príjemnom prostredí ostrova Tenerife, ktorý ponúka približne 300 slnečných dní v roku.

Poloha

Iberostar Las Dalias hotel sa nachádza v obľúbenom letovisku Costa Adeje, len pár minút chôdze od peknej piesočnatej pláže. V blízkom okolí hotela sa nachádzajú bary, reštaurácie, kaviarne a markety či iné nákupné možnosti. Letisko TFS je od hotela vzdialené cca 25 m.

Hotel

24-hodinová recepcia, lobby, bufetová reštaurácia, lobby bar, pool bar, snack bar, dva vonkajšie bazény, detský bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne, detský klub a detské ihrisko, medzinárodný hotelový zábavný program pre deti a dospelých, plážové osušky (za depozit), posilňovňa, WI-FI pripojenie, úschovňa batožiny, terasa len pre dospelých

Izby

K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky alebo rodinné izby (prepojené izby). Izby sú orientované do okolia alebo na bazén. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou (vaňa/ sprcha , WC, sušič vlasov, zrkadlo), mini barom (za poplatok), WI-FI pripojením, klimatizáciou, káblovou/satelitnou TV, trezorom (za poplatok), balkónom alebo terasou.

Stravovanie

All inclusive – raňajky, obedy, večere v hotelovej reštaurácii v hlavnej budove formou bufetových stolov. Počas dňa medzi jedlami ľahké občerstvenie, džús, čaj alebo káva, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby.

Pláž

V blízkosti hotela sa nachádzajú 2 pekné pláže, prvá s tmavým pieskom Playa del Bobo je vzdialená 550 m od hotela a druhá pekná piesočnatá pláž La Pinta je 700 m od hotela. Slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži sú za poplatok. 

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: SOLARTOUR, s.r.o., IČO 44665491.
Lokalita podľa usporiadateľa: Tenerife, Costa Adeje
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 450 279
Dnes 8–14.30 h

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

Iberostar Las Dalias Hotel
    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Costa Adeje

Cena
1 611 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 450 279

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 611,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
37,20 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
26,08 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
33,00 €