IMPERIAL PALACE (EX. VICTORIA PALACE)

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

IMPERIAL PALACE (EX. VICTORIA PALACE)

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Číslo zájazdu: 1 330 038
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Vzdialenosť od letiska: Burgas 28 km Najbližšie mesto (km): Slnečné pobrežie 4,8 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: pred hotelom

Základné informácie

Hotel Victoria Palace kombinuje pohostinnosť a luxus v bezkonkurenčnej kombinácii. Hotel sa nachádza v severnej časti letoviska Slnečné pobrežie, priamo pri pláži a ponúka najvyššie štandardy pohodlia v kombinácii s množstvom služieb. Jeho jedinečná poloha v centre nočného života je ideálna pre tých, ktorí vyžadujú zábavu v kombinácii s luxusom a štýlom.

Poloha

Hotel sa nachádza 28 km od medzinárodného letiska v Burgase, 4,8 km od centra mesta Slnečné pobrežie, 7 km od mesta Nesebar.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, trezorom (za poplatok), kúpeľňou/ WC, sušičom vlasov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom, ležadlá a slnečníky sú k dispozícií za poplatok. Klienti ubytovaní v izbe typu superior s penziou Ultra All inclusive majú lehátka na pláži v cene.

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite la carte reštauráciu, k dispozícií je niekoľko bary, vrátane baru pri bazéne.

Pre deti

Deťom slúži detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.

Šport a zábava

Za poplatok v blízkosti hotela na Slnečnom pobreží je možné využiť billiard, bowling, šípky, aquapark, elektronické hry, tenisové kurty, mini golf.

Wellness

Za poplatok je možné využiť saunu, parnú miestnosť, masáže a ostatné služby SPA centra.

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami formou otvoreného bufetu alebo s polpenziou, ktorá pozostáva z raňajok a večere. Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Orex Travel, IČ: 45942536. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Slnečné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 330 038
Dnes 8–16 h

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

IMPERIAL PALACE (EX. VICTORIA PALACE)
    Bulharsko, Slnečné pobrežie

Pôvodná cena
485 EUR/os

Cena
450 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 330 038

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
449,80 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
42,00 €