Imperial Resort

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

Imperial Resort

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Úvod

Obľúbený hotel s modernou architektúrou, komfortným ubytovaním, príjemnou atmosférou a kvalitnými službami je vhodný pre všetky kategórie dovolenkárov.

Poloha

Hotelový komplex je situovaný v južnej časti letoviska Slnečné pobrežie a nachádza sa len 200 metrov od piesočnatej pláže. Približne 1,5 km od hotela sa nachádza aj veľmi pekné a zaujímavé historické mestečko Nessebar. Hotel je obklopený piesočnými dunami, centrum letoviska je vzdialené cca 2,5 km, no najbližšie nákupné a stravovacie možnosti nájdete už v okolí hotela.
Hotel je od letiska Burgas (BOJ) vzdialený cca 23 km.

Hotel

vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, Wi-Fi pripojenie, 2 vonkajšie bazény s detskou časťou a splash - detský kútik s vodnými prvkami, vnútorný bazén, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma, hotelové reštaurácie s terasou, snack bar, bar pri bazéne, detské ihrisko, úschovňa batožiny, zmenáreň, platené parkovisko, ihrisko na plážový volejbal a amfiteáter pre dennú a večernú zábavu, služby SPA centra sú k dispozícií za poplatok

Izby

Hotel pozostáva z dvoch budov. Ponúka dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (formou pohovky), rodinné izby (dve prepojené dvojlôžkové izby), štúdiá (1 miestnosť a možnosť 2 prísteliek formou pohovky) alebo apartmány (oddelená spálňa pre 2 osoby a obývacia časť s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby). Všetky ubytovacie jednotky majú vlastnú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, telefón, TV/SAT, Wi-Fi pripojenie, minichladničku, klimatizáciu, trezor (za poplatok) a balkón.

Stravovanie

all inclusive – raňajky, obedy a večere sú servírované formou bufetových stolov. All inclusive - bufetové raňajky, obedy, večere, počas dňa vo vybraných hodinách malé občerstvenie/snack, miestne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v areáli hotela.

Pláž

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza necelých 200 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícií za poplatok (hotel má aj vyčlenenú súkromnú pláž s ležadlami, kde majú hostia hotela zľavu na plážový servis).

Základná cena zahŕňa

  • letecká doprava
  • letiskové poplatky a príručná batožina
  • 5x ubytovanie vo vybranom hoteli s vybraným stravovaním: All inclusive (AI)
  • transfer letisko - hotel - letisko
  • poistenie insolventnosti

Základná cena nezahŕňa

  • doporučený príplatok za cestovné poistenie
  • vstupy (múzeá a pamiatky) a výlety
  • miestne taxy
  • registrovanú batožinu do podpalubia (možnosť príplatku)
  • služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne)

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: SOLARTOUR, s.r.o., IČO 44665491.
Lokalita podľa usporiadateľa: Burgas, Slnečné pobrežie
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 688 172
Dnes 8–16 h

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

Imperial Resort
    Bulharsko, Slnečné pobrežie

Pôvodná cena
558 EUR/os

Cena
455 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 688 172

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
455,00 €
príplatok za batožina do podpalubia max 15kg /cena za kus
0
0,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dospelý
2
11,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dieťa do 18 rokov
0
7,26 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €