Termín:
23. 10. – 30. 10. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
raňajky
Pôvodná cena:
2 298  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Úvod

Hotel Intercontinental, patriaci do známej hotelovej siete, je situovaný v blízkosti najvýznamnejších atrakcií, ktoré treba počas dovolenky v Abu Dhabi vidieť. Len desať minút od hotela sa nachádza medzinárodné výstavisko, neďaleko je známy Gold Centre s možnosťami nakupovania alebo Heritage Village.

Poloha

Hotel Intercontinental stojí len niekoľko minút od centra mesta. Neďaleko sa nachádza súkromná pláž s plážovým klubom. Medzinárodné letisko v Dubaji je vzdialené približne 160 km, letisko v Abu Dhabi je vzdialené cca 38 km.

Ubytovanie

Moderne zariadené izby typu Deluxe. Hotel má 390 izieb s výhľadom na mesto alebo Arabský záliv. V izbách je kúpeľňa, LCD TV, zariadenie na prípravu kávy a čaju, minibar (za poplatok), telefón, trezor. Wi-Fi pripojenie je zdarma.

Stravovanie

Raňajky alebo polpenzia alebo all inclusive.

Vybavenie a služby hotela

Hotel Intercontinental obklopuje tropická záhrada. Má niekoľko reštaurácií a barov, plážový klub a kompletne zariadené business centrum. Wi-Fi je v spoločných priestoroch zdarma. Hotel má vonkajší bazén so slnečnou terasou. Hostia môžu v hoteli využívať fitnes centrum, tenisové a squashové kurty, kardio centrum. Požičovňa tenisových a squashových rakiet a loptičiek je za poplatok. Večer sa o zábavu postarajú rôzne programy. Na pláži nájdete ponuku vodných športov, ktoré sú za poplatok. Spa centrum ponúka množstvo procedúr. K dispozícii je tiež sauna, vírivka, parné miestnosti a oddychové miestnosti. Masáže a procedúry sú za poplatok. 

Pre deti

V hoteli Intercontinental je bazén, ihrisko, detské stoličky, detské postieľky, herňa. V reštaurácii sa podáva detské menu. Opatrovateľská služba je za poplatok.

Reštaurácie

K hotelu patrí 8 reštaurácií a barov. Reštaurácia Fish Market ponúka špeciality z rýb a morských plodov. Selections je reštaurácia s celodenným stravovaním, v reštaurácii Circo sa podávajú talianske jedlá, Byblos Sur Mer pripravuje jedlá z libanonskej kuchyne a v reštaurácii Chamas nájdete brazílske jedlá. V Yacht Clube si môžete vybrať z ponuky drinkov. Večer sa z neho stáva nočný klub. Klasický európsky štýl má Belgian Cafe. Okrem toho tu nájdete aj Piano lounge a Bottega Bar.

Poznámka

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu. Poplatok je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte. Cena letenky je kalkulovaná v základnej tarifnej triede, vyššie triedy sú za doplatok.

All Inclusive

'Raňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii formou bufetových stolov.Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje – káva, čaj, víno, pivo, soft drinky, džúsy.Večere v 7 a la carte reštauráciách v rámci all inclusive zdarma. * Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.'

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Bratislavy alebo z Viedne.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

   
  letecká doprava z Bratislavy alebo z Viedne • 7 x ubytovanie
  s raňajkami • transfery letisko - hotel - letisko • služby delegáta
  CK
   

Základná cena nezahŕňa

  servisné poplatky 330 EUR • miestna taxa sa platí po
  príchode na recepcii • Gala večer 31.12.2018  100 EUR/dospelá osoba, 50
  EUR/dieťa 6 - 12 rokov • izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú za
  doplatok • doplatok za polpenziu 220 EUR/dospelá osoba aj dieťa 6-12 rokov • doplatok za all inclusive 460 EUR/dospelá osoba, 360 EUR/dieťa 6 - 12 rokov.


Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Satur Travel, ktorá zájazd organizuje.

 • Lokalita podľa CK: Abu Dhabi
 • Miesto podľa CK: Abu Dhabi
Informácie o zľavách

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Intercontinental *****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 100 m

Všetky zájazdy do Hotel Intercontinental

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.