Kuramathi Island Resort

  Maledivy, Severný Ari Atol

Kuramathi Island Resort

    Maledivy, Severný Ari Atol
Pôvodná cena
3 098 EUR/os

Cena
2 898 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 365 682
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

Popis hotelu Kuramathi Island Resort 3.5*

Popis: Kuramathi, jedno z prvých letovísk na Maldivách, je ostrov, ktorý ponúka množstvo víl, početné kulinárske zážitky, rozmanité vybavenie a príjemné služby. Kuramathi sa nachádza 56 km západne od medzinárodného letiska v Male a ostrov je dlhý asi 1,8 km. Transfer hydroplánom trvá 25 minút alebo 90 minút rýchlo člnom. Hotelové vily sú roztrúsené okolo sviežich záhrad, s výhľadom na odľahlé oblasti dlhých pláží alebo nad vodou.

Vybavenie: niekoľko reštaurácií (indická, thajská, medzinárodná a iné) a barov, kúpele, potápačské centrum a kurzy, exkurzie, lekárske centrum s hyperbarickou komorou a európskymi lekármi, Aqua Sports & Fun, ekologické centrum, prechádzky prírodou, detský klub Bageecha s vonkajším ihriskom, 3 plavecké bazény umiestnené okolo ostrova, detský bazén, jacuzzi, plne vybavená telocvičňa, osvetlený tenisový kurt.

Pláž: s jemným bielym pieskom.

Zábava a šport: centrum vodných športov (windsurfing, vodné lyže, kanoe, katamarány a iné), potápačské centrum vybavené dekompresnou komorou, volejbal, tenis, živá hudba, karaoke, diskotéka.

Stravovanie: plná penzia – raňajky, obedy a večere formou bufetu. Okrem troch hlavných medzinárodných reštaurácií formou bufetu, ktoré podávajú raňajky, obedy a večere, má Kuramathi deväť A la carte reštaurácií. Šesť barov okolo ostrova podáva klasické a tropické koktaily. Kuramathi je jedno z mála stredísk na Maldivách, ktoré ponúka rôzne typy balíkov all inclusive, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim potrebám.

Vybavenie izieb: polootvorená kúpeľňa, sprchovací kút, horúca a studená voda, ventilátor, klimatizácia, fén, osušky do kúpeľa a na pláž, župany, vybavenie kúpeľne, minibar, trezor, telefón, zariadenia na prípravu kávy / čaju, TV s plochou obrazovkou, DVD prehrávač, Wi-Fi, ležadlá. V základnej cene zájazdu je ubytovanie typu Beach Villa. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

Maximálne 2 osoby + 1 dieťa do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
  • 7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
  • transfer letisko - hotel - letisko
  • asistenciu partnerskej CK

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 399,- EUR cestovné poistenie fakultatívne výlety
Poznámka

Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR/osoba a cestovné poistenie.Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s Austrian Airlines. Príplatky za nadštandardné ubytovanie na vyžiadanie. Cena za dieťa je kalkulovaná pre deti vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami, ak nie je uvedené inak.Pri hoteli Kuredu Island, Meeru Island a Sun Siyam Olhuveli je dieťa do 15 rokov. Pri hoteli Cocoon Maldives je dieťa do 16 rokov.Pri hoteli Cinnamon Dhonveli a Lily Beach je dieťa do 6 rokov. Pri hoteli Oblu Select at Sangeli a Varu by Atmosphere je dieťa do 5 rokov.Pri hoteli Constance Moofushi je dieťa do 7 rokov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Severný Ari Atol
  • Miesto podľa CK: Severni Ari Atol

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 365 682
Dnes 8–14.30 h

Maledivy

Od 1. 5. 2017 bol zavedený odletový poplatok vo výške 25 USD. Od poplatku sú oslobodené osoby s diplomatickou imunitou a tí tranzitní cestujúci, ktorých číslo letu na prílete a odlete je rovnaké. Poplatok sa tiež netýka osôb, ktoré si letenky s dátumom odletu po 1. 5. 2017 zakúpili pred 1. 2. 2017. Zodpovednosť za výber poplatku nesú letecké spoločnosti.

Nezáväzná objednávka

Kuramathi Island Resort
    Maledivy, Severný Ari Atol

Pôvodná cena
3 098 EUR/os

Cena
2 898 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 365 682

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
2 898,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
1 799,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
72,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
51,39 €