LAGORAI

Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Predazzo, Val di Fiemme / Obereggen

LAGORAI

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Predazzo, Val di Fiemme / Obereggen
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

Lagorai leží v pokojnej časti městečka Predazzo v blízkosti bežeckých stôp. Rezidencia je ideálna pre strávenie rodinnej dovolenky.

Ubytovanie

apartmány sú zariadené v horskom štýle, vždy s vybaveným kuchynským kútom, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvice, SPR+WC, fén, TV/SAT, telefón, trezor, Wi-Fi (zdarma). B4: (44 m2, max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, tamkmer všetky s balkónom. B6: (50 m2, max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, malý priestor s poschodovou postelou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, takmer všetky s balkónom. C6: (55 m2, max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s rozkládacím dvojlôžkom alebo poschodovou posteľou, denna miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, takmer všetky s balkónom.

Postieľka

nie je k dispozícii, možno vziať vlastnú (do max. počtu osôb).

Služby

výťah, Wi-Fi v spoločných priestoroch (zdarma). Na mieste je možné zakúpiť klubovú kartu (25 €/os./týždeň), ktorá zahŕňa vstup do bazéna, vírivky, sauny, tureckých kúpeľov, Kneippovu cestu, fitness v rezidencii Kristall (cca 200 m).

Parkování

v garáži zdarma: B4/ B6 - 1 miesto, C6 - 2 miesta.

Vzdialenosť od centra

400 m Predazzo.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, 75 €/týždeň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 3 km zjazdové trate Predazzo - Ski Center Latemar, 9 km zjazdové trate Bellamonte - Alpe Lusia. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 500 m Predazzo. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarske školy: 3 km Predazzo - Ski Center Latemar. Požičovňa lyží: 3 km Predazzo - Ski Center Latemar. Úschovňa lyží: verejná úschovňa lyží Predazzo nebo Alpe Cermis, za poplatok od 2 €/os./deň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky, záverečné upratovanie. Nepovinné poplatky: klubová karta (vstup do wellness v Rezidencií Kristall) 35 €/dospelí/týždeň, 20 €/dieťa 3-15 rokov/týždeň (iba vstup do bazénu).

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba od 14 rokov/deň.
Kaucia: 100 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Fiemme / Obereggen
  • Miesto podľa CK: Predazzo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 143
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

LAGORAI
  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Predazzo, Val di Fiemme / Obereggen

Cena od
175 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 143

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
907,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €