LAGORAI

Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Tésero, Val di Fiemme / Obereggen

LAGORAI

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Tésero, Val di Fiemme / Obereggen
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

rezidencia leží na pokojnom mieste s pekným výhľadom na údolie Val di Fiemme. Apartmány sú novo a moderne zariadené, môže ponúknuť aj malé wellness.

Ubytovanie

komfortne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, SPR+WC, TV/SAT, trezor, Wi-fi (za poplatok). A2: (20 m2, max. 2 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžom, kuchynský kút. Apartmány sú na 1. a 2. poschodí. B4N: (34 m2, max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón. Apartmány sú na 1. a 2. poschodí, výhľad na sever. B4S: (34 m2, max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón alebo terasa. Apartmány sú na prízemí, 1. a 2. poschodí, výhľad na juh. B5: (40 m2, max. 5 osôb) spálňa s dvojlôžkom a lôžko, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón. Apartmány sú na prízemí, 1. a 2. poschodí. C5: (44 m2, max. 5 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón. Apartmány sú na 1., 2. a 3. poschodí. C6: (48 m2, max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladcím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón. Apartmány sú na 1. a 2. poschodí. C8: (55 m2, max. 8 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami a poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón. Apartmány sú na 1. a 2. poschodí.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, za 10 €/deň.

Služby

recepcia, Wi-fi (za poplatok), herňa, stolný tenis a futbal, práčovňa (3 €/žetón pračka a sušička), lyžiareň. WELLNESS: bazén, sauna.

Parkování

pri rezidencií (do vyčerpania mieste), 100 m garáž za 5 €/noc.

Vzdialenosť od centra

750 m Tesero.

Zviera

povolené iba malé, na vyžiadnie, za 10 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 6 km zjazdové trate Cavalese - Alpe Cermis, 7 km zjazdové trate Pampeago - Ski Center Latemar. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 2 km Lago di Tesero. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarske školy: 5 km Cavalese- Alpe Cermis. Požičovňa lyží: 2 km. Úschovňa lyží: verejná úschovňa Pampeago nebo Alpe Cermis, od 2 €/osoba/deň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky, záverečné upratovanie, vstup do wellness a fitness.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • 2,10 €/osoboa od 14 rokov/deň.
Nepovinné príplatky: Wi-fi 15 €/týždeň. Kaucia: 150 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Fiemme / Obereggen
  • Miesto podľa CK: Tesero

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 154
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

LAGORAI
  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Tésero, Val di Fiemme / Obereggen

Cena od
66 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 154

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
207,73 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €