Landhaus Lungau s bazénem

Rakúsko, Salzbursko, St. Michael im Lungau

Landhaus Lungau s bazénem

  Rakúsko, Salzbursko, St. Michael im Lungau
Číslo zájazdu: 1 373 701
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

třípatrový penzion leží na úpatí hory Katschberg, u řeky Mura, na klidném místě u lesa, v nadmořské výšce 1.050 m, cca 3 km od centra St. Michael im Lungau. Obchody 3 km, krytý bazén v Tamswegu cca 20 km.

Zastávka skibusu: před domem.

Lyžařský areál: Grosseck/ Speiereck 4,5 km, Katschberg a Aineck 8 km.

Ubytování

pokoje s koupelnou a WC, fénem, TV, wifi a balkonem.

Dvoulůžkové pokoje standard (DBL, 25 m2), bez možnosti přistýlky.

Třílůžkové pokoje comfort pro 2 dospělé a 1 dítě (TRPL, 30 m2) – dvoulůžko a další lůžko nebo gauč, dětská postýlka nad rámec obsazenosti na vyžádání.

Rodinné pokoje comfort pro 2 dospělé a 2 děti (DBL+2, 35 m2) – 1 ložnice (nemusí být oddělená) a obývací část s gaučem, palandou, příp. 2 lůžky, dětská postýlka nad rámec obsazenosti na vyžádání.

Jednolůžkový pokoj standard (SGL, 15 m2).

Stravování

bufetová snídaně.

Vybavení

recepce, hala, společenská místnost, snídárna, restaurace, bar, terasa, lyžárna, wifi zdarma, dětský koutek, sauna, pára, infračervená kabina, odpočívárna (pro děti vstup do saun zakázán), malý krytý bazén (4x8 m), parkoviště zdarma

Základná cena zahŕňa

  • ubytování za osobu se snídaní. Min. pobyt 2 noci.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: pobytová taxa cca 2,50 €/ osoba od 15 let.
  • Nepovinný příplatek: dětská postýlka na vyžádání zdarma.
  • Domácí zvířata: povolena na vyžádání +10 €/ den.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Salzbursko
  • Miesto podľa CK: St. Michael im Lungau

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 701
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Landhaus Lungau s bazénem
  Rakúsko, Salzbursko, St. Michael im Lungau

Cena
122 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 701

Zájazd

osoba na pevném lůžku
2
122,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
8,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
6,36 €