LANGI LANGI BEACH BUNGALOWS

  Tanzánia, Zanzibar

LANGI LANGI BEACH BUNGALOWS

    Tanzánia, Zanzibar
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
POLOHA

Okolí hotelu, nacházejícího se na severním konci ostrova Zanzibar, tvoří překrásná pláž Nungwe s jemným bílým pískem a křišťálové průzračná voda Indického oceánu. Hotel, který je pojmenován po aromatické květině nabízí ubytování v bungalovech s výhledem na oceán, bazén či do tropické hotelové zahrady. Letiště je vzdáleno 1 hodinu jízdy.

UBYTOVÁNÍ

Hosté se mohou ubytovat v pokojích typu standard nebo dvoulůžkových pokojích s výhledem na bazén a snadným přístupem k bazénu (pool double room) či v prostorných suitech. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, stropním větrákem, ledničkou, telefonem a trezorem. Postele jsou kryté moskytiérou. K pokojům také náleží venkovní balkón nebo veranda.

VYBAVENÍ A SLUŽBY

V hotelu je hostům k dispozici recepce, restaurace, kavárna s vysokorychlostním internetem, směnárna nebo služby kopírování, faxování a skenování.

SPORT A ZÁBAVA

Venkovní bazén, tropická zahrada vhodná k odpočinku, možnost masáží, jízda na kajaku, šnorchlování a potápění. Mnozí hosté jistě ocení možnost návštěvy lekcí vaření, kde se naučí připravovat nejlepší místní speciality.

Základná cena zahŕňa

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-ZNZ

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČO 49356861.
Lokalita podľa usporiadateľa: Zanzibar, Zanzibar
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 429 933
dnes zatvorené

Tanzánia

Tropický africký raj Tanzánia má veľkú výhodu, že sem môžete za teplom a tropickým počasím cestovať kedykoľvek počas celého roka. Ak by sme však chceli zistiť, kedy je v priebehu roka najvhodnejší čas pre návštevu exotickej Tanzánie, tak pre cestu do severnej Tanzánie a na ostrovy je ideálne obdobie od júla do októbra a od decembra do marca. Pre južnú Tanzániu je to jún a pre západnú máj až október. Tanzánia vznikla zlúčením dvoch pôvodne nezávislých štátov, a to Tanganiky, ktorá leží pri rovnomennom jazere, a Zanzibaru. Krajina na východe Afriky pri Indickom oceáne ťaží najmä z dvoch oblastí cestovného ruchu. Tou prvou sú početné prírodné rezervácie, najznámejšie národné parky na svete a majestátne hory na čele so známym Kilimandžárom. Druhú oblasť tvorí nádherné pobrežie Indického oceánu a ostrov Zanzibar, kde sú jedny z najkrajších pláží na svete.

Nezáväzná objednávka

LANGI LANGI BEACH BUNGALOWS
    Tanzánia, Zanzibar

Cena
1 756 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 429 933

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
1 756,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
96,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
68,52 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
33,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 12 dní
0
49,00 €