Termín:
24. 2. – 3. 3. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Charakteristika

novšia rezidencia nachádzajúca sa na pokojnom a slnečnom mieste, obklopenom pohorím Lagorai. Rezidencia leží neďaleko zjazdoviek, zastávka skibusu je hneď pri rezidencií, tiež tu je blízko klzisko a plavecký bazén.

Ubytovanie

apartmány sú zariadené v horskom štýle, vždy s vybaveným kuchynským kútom, umývačka riadu (okrem apartmánu B2), SPR+WC, TV/SAT, W-fi. Zloženie postelí sa môže líšiť v apartmánoch oproti popisu. B2 (max. 2 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom. B4 (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom alebo tromi lôžkami (môže byť poschodová posteľ), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom alebo lôžkom, kuchynský kút. C6 (max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžom, spálňa s dvomi lôžkami (môže byť poschodová posteľ), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút. D8 (max. 8 osôb) dve spálňe s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami (môže byť poschodová posteľ), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút.

Postieľka

nie je k dispozícií.

Služby

lyžiareň, práčovňa (na žetóny).

Parkování

v garáži 1 miesto/apartmán.

Vzdialenosť od centra

1,5 km.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 800 m zjazdové trate Cavalese- Alpe Cermis, 11 km zjazdové trate Pampeago - Ski Center Latemar. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 1,5 km Cavalese. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarske školy: 800 m Cavalese. Požičovňa lyží: 800 m Cavalese. Úschovňa lyží: verejná úschovňa lyží Cavalese, od 2 €/osoba/deň.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste

záverečné upratovanie - 50 €/B2, B4, 65 €/C6, 75 €/D8.

Pobytová taxa

cca 2 €/osoba od 14 rokov/deň.

Kaucia: 200 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Ludor, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Val di Fiemme / Obereggen
  • Miesto podľa CK: Cavalese

LE PLEJADI ***

Číslo zájazdu: 501 094
Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Cavalese, Val di Fiemme / Obereggen

Všetky termíny a možnosti (16)