Manchebo Beach Resort Spa

  Holandsko, Aruba

Manchebo Beach Resort Spa

    Holandsko, Aruba
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: VIEDEŇ - ORANJESTAD
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do hlavného mesta ostrova Oranjestad, ktoré si zachováva atmosféru koloniálneho mestečka v holandskom štýle. Individuálny odchod do hotela, ubytovanie. Voľno.

2 - 7: POBYT NA ARUBE
Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či športové aktivity. Miestne cestovné kancelárie ponúkajú širokú ponuku fakultatívnych výletov po ostrove. Odporúčame prechádzku okolo ostrova - v severnej časti ostrova preskúmate prírodný most, ktorý vytvorili neustále príbojové vlny. Navštívite kostol svätej Anny s majstrovským ručne vyrezávaným oltárom, zrúcaniny veterného mlyna či nezvyčajné skalné útvary Casibari . Pri pobyte na Arube určite využite dvojhodinovú podmorskú plavbu ponorkou Atlantis alebo plavbu loďou s preskleným dnom. Pozorovanie pestrého podmorského sveta Vás uchváti a je aj podmorským rajom pre potápačov, či už s prístrojom alebo len so šnorchlom. Môžete využiť ponuky poldenných alebo celodenných výletov džípom do divokej prírody, či veľmi obľúbených výletov na koňoch. Večer možnosť bohatého nočného života priamo v hoteli alebo v Oranjestad, hlavnom meste ostrova s nespočetnými reštauráciami, barmi a obchodíkmi. Pre odvážlivcov a vášnivých hráčov možnosť návštevy miestnych kasín.

8: ORANJESTAD - VIEDEŇ
Raňajky. Voľno. Transfer na letisko a odlet späť do Viedne.

9: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Manchebo Beach Resort Spa **** 4*

Popis: hotelový komplex so 72 izbami umiestnenými v niekoľkých dvojposchodových budovách, nachádza sa priamo na najväčšej pláži ostrova.

Vybavenie: súčasťou hotela je bazén, 3 reštaurácie, bar, potápačské centrum, minimarket, internet, požičovňa áut. Lehátka pri bazéne k dispozícii zdarma.

Pláž: priamo pri hoteli nájdete bielu piesočnú pláž Eagle Beach - jednu z najkrajších pláží karibských ostrovov. Lehátka na pláži a plážové uteráky k dispozícii zdarma.

Zábava a šport: fitness, obchod so suvenírmi, vodné športy. Kúpeľné terapie a masáže za poplatok.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere A la carte v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas dňa.

Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, stropný ventilátor, TV, minibar / chladnička, telefón, trezor, klimatizácia, žehlička a žehliaca doska, balkón, terasa alebo patio.

Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa alebo 3 dospelé osoby.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň - Oranjestad - Viedeň s prestupmi
  • transfery letisko - hotel - letisko
  • 7x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 399,- EUR fakultatívne výlety poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Aruba
  • Miesto podľa CK: Aruba

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 550
Dnes 8–14.30 h

Nezáväzná objednávka

Manchebo Beach Resort Spa
    Holandsko, Aruba

Cena
5 698 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 550

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
5 698,00 €
príplatok za noc navyše - dieťa
0
119,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
429,00 €
príplatok za jednolůžkový pokoj - dospelá osoba
0
1 743,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
63,27 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
41,85 €